Të shtëna me armë para drejtorisë së policisë, dy të plagosur

Një përplasje me armë zjarri është regjistruar pak minuta më parë para drejtorisë së policisë në Gjirokastër.

Nga të dhënat e para mësohet se të plagosur kanë mbetur dy persona, por ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Tendencat më të bukura të modës, për vitin 2019

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.