Të shtëna me armë para drejtorisë së policisë, dy të plagosur

Një përplasje me armë zjarri është regjistruar pak minuta më parë para drejtorisë së policisë në Gjirokastër.

Nga të dhënat e para mësohet se të plagosur kanë mbetur dy persona, por ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  7 gabimet që nuk ju lejojnë të dobësoheni shpejt!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.