Të shtëna në Vlorë, 7 të plagosur, dyshohet për disa viktima

Vlora është tronditur pasditen e së premtes nga disa të shtëna me armë zjarri.

Paraprakisht thuhet se nga ngjarja e rëndë kanë mbetur 7 të plagosur, dhe disa viktima, por asgjë nuk është zyrtare.

LEXO DHE :  Nihan e “Dashuri e Pafund” feston ditëlindjen, ja urimi më i bukur për të!

Paraprakisht dyshohet se viktimat janë të njëjtit fis, dhe ngjarja ka ndodhur në fshatin Resulaj.

Gjithashtu dyshohet se autori është i sëmurë mendor./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.