Të gjithë presin lajmin e lindjes, Xhensila Myrtezaj ka diçka tjetër për të thënë

Nga dita në ditë pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të bëhet nënë për herë të parë.

Ndërkohë që pret të mbajë në duar vajzën e saj të parë, Xhensila ka preferuar të mos largohet nga tregu muzikor. Në një bashkëpunim me Ardian Bujupin ajo solli një nga këngët më të pëlqyera të kësaj vere, deri më tani. Xhensila ka ndarë me fansat një foto shkëputur nga realizimi i video klipit ku ajo ka shkëlqyer si gjithmonë.

LEXO DHE :  Një oqean në mes

Po prisnit lajmin e lindjes, por jo… Xhensila është më e apasionuar për suksesin e këngës tani për tani. /d.m-dritare.net

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/te-gjithe-presin-lajmin-e-lindjes-xhensil-a-myrtezaj-ka-dicka-tjeter-per-te-then-549940/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.