Të gjithë po qeshin me këtë foto, e gjeni dot detajin qesharak?

Të gjithë kompanitë ajrore për t’i shtyrë njerëzit të përdorin shërbimet e tyre, postojnë foto të ndryshme që të tërheqin turistët me bukuritë e vendeve të ndryshme. Mirëpo një foto i ka shkrirë së qeshuri të gjithë njerëzit që e kanë parë.

Në pamje të parë shihen dy vajza të reja që pushojnë në një plazh në Hawai. Duket si një foto normale e shkrepur nga pushimet e mrekullueshme. Por syri skeptik i ndjekësve kanë vënë re që diçka nuk shkon me këtë foto dhe kanë shpërthyer në komente duke ironizuar gabimin qesharak të fotos.

LEXO DHE :  Deputeti i PD kërcënon gazetarin: Mos u merr me mua se të këpus ndonjë të lënduar pa dashje

Në këtë fotografi shihet qartë se ka vetëm një palë gjurmë këmbësh në rërë, edhe pse aty janë dy vajza./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.