Tatuazhe si këto, nuk do i shihni dy herë!

Nuk është e nevojshme të jesh arkitekt, për të vlerësuar një tatuazh arkitekturor. Dritare.net ju sjell një galeri më foto që do ju mahnitë. Ju do gjeni foto dhe do kuptoni që arkitektura ndikon dhe në trupin e njeriut. Nga ngjyrat më të ndërlikuara të ndërtesave e deri te linjat minimaliste të hartimit i gjeni në fotot e mposhte./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  SHBA, Rosenstein mohon akuzat se ka dashur të inçizojë fshehtas PresidentinLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.