17:00 - 20 Prill, 2019

Etiketim: vjeshtë

Modelet më me stil të xhinseve, për vjeshtë!

Xhinset janë shumë të pëlqyera në vjeshtë, sepse ke mundësi t’i kombinosh me pallto, xhupa, triko dhe çdo lloj veshje tjetër. Pra, nuk të...

Fotot e mahnitshme të Drilonit në vjeshtë

Fotoreportazh nga Kostandin Poga Dritare.net ju fton të shijoni këtë fotoreportazh nga Kostandin Poga, duke ju ftuar ta vizitoni javën që vjen Drilonin, Kolonjën, Korçën,...

Ja pse duhet të pini çaj mali çdo mëngjes

Nëse pini këtë çaj çdo mëngjes në vend të kafesë ju  do keni më shumë përfitime në shëndet që ndoshta nuk i keni ditur...

Katër veshje perfekte, për ditët në vazhdim

Dritare.net ju sjell katër kombinime veshjes, që mund t’i vishni në ditët në vazhdim. Jo vetëm ditët e ardhshme, por sa herë të keni...

Këto janë veshjet më të pëlqyera, për vjeshtë!

Vjeshta a qenë shumë e mbushur me lajme mode, duke marrë parasysh edhe Javët e Modës. Pavarësisht kësaj, përsëri, çdo vajzë, është e pangopur...

Këto janë aktivitete më argëtuese, që familjet mund të bëjnë në...

Dritare.net ju sjellë më poshtë një listë të të gjithë aktiviteteve që mund të bëni me familjen tuaj në vjeshtë, duke kaluar dhe një...

Thonjtë ombre, ideale për vjeshtë

Thonjtë ombre janë një zgjedhje ideale për vjeshtë. Nëse nuk doni që të vendosni një ngjyrë të vetme në thonj, ombret të mundësojnë të...

Këto janë palltot më shik, që mund të vishni në vjeshtë!

Palltot hynë te ata veshje që kur t’i blini, duhet të kujdeseni që t’i zgjidhni sa më të kombinueshme.  Është një shpenzim që nuk...

Jumpsuite dhe në vjeshtë. Shikoni disa nga modelet e preferuara, nga...

Jumpsuitet janë bërë një nga veshjet e pandashme për vajzat. Në verë, visheshin shumë, sepse të tregonin me stil dhe ishin të freskëta. Jo...

Ushqimet e vetme që duhet të hani, në vjeshtë!

Vetëm sepse sezoni i verës përfundoi, nuk do të thotë që nuk mund të blesh, apo të hash prodhime të freskëta. Mirëqenia juaj emocionale kërkon...

10 fustanet që duhet t’i vishni në tetor

Bashkë me vjeshtën vijnë edhe modelet e fundit të veshjeve. Industria e modës, në çdo sezon, është gati të sjellë stilet e fundit. Dritare.net...

10 vende që duhet t’i vizitoni patjetër, këtë vjeshtë!

Tetori erdhi, dhe kur gjethet nisin bien, gjithçka bëhen më e bukur. Për të shijuar bukuritë e vjeshtës, dritare.net ju tregon disa nga destinacionet...

Foto/ Parisi surprizon me veshjet nga Java e Modës

Muajit të Modës dalëngadalë po i vjen fundi, dhe për momentin po mbahet në Paris. Yjet e modës kanë dalë në pasarela, për të...

Foto/ Body është veshja e preferuar e vajzave për vjeshtë

Body është veshja e preferuar e vajzave si në verë ashtu dhe në  çdo stinë tjetër. Është veshje e rehatshme dhe shumë praktike. Ndërsa...

Foto/ 12 fustane vjeshte që nuk do nguroni t’i blini

Dritare.net ju sjell trendet e fundit të modës, dhe këtë herë ka zgjedhur t’ju njoh me fustanet e vjeshtës. Janë të thjeshtë, praktikë dhe mjaft...