05:40 - 17 Shkurt, 2019

Etiketim: veshje

Foto/ Mbretëresha Elizabet shkëlqen me blu, në Londër

Mbretëresha Elizabet na ka mahnitur të enjten, teksa po shkonte në selinë e GCHQ, të Agjencisë së Inteligjencës, Sigurisë dhe Kibernetikës së Mbretërisë së...

Foto/ Kate Middleton shkëlqen në angazhimin e fundit

Dukesha e Kembrixhit ishte për vizitë këtë të martë në një shkollë fillore në veri të Londrës. Kate, e veshur me një fustan të...

Foto/ Mbretëresha Elizabet sjell pranverën në Londër

Mbretëresha mori pjesë në shërbim në kishën e Shën Pjetrit dhe Shën Palit në West Newton këtë të diel. Madhëria e saj, 92 vjeçe...

Sipas shenjës së tij astrologjike, ja si të visheni në takimin...

Në takimin e parë, të lësh përshtypje të mirë është thelbësore. Imazhi juaj tërheq i pari shikimin prandaj duhet të zgjidhni veshjen e duhur. Dashi....

Ja si mund të kombinoheni me stil, në ditë me shi!

Gjithmonë, në ditët me shi, kemi dilema se çfarë të veshim, dhe sigurisht për vajzat që duan të kenë gjithmonë stil, dritare.net ju ka...

Foto/ Veshjet më yll të Luana Vjollcës në “Shiko kush luan”!

Luana Vjollca është moderatorja më e dashur për publikun shqiptar. Megjithëse sezoni i “Shiko kush luan” ka përfunduar, emisioni vazhdon të ndiqet nga shumë...

Foto/ Era Istrefi shfaqet me veshje seksi

Ndërsa ne presim që dy motrat të na sjellin hitin e radhës, Era Istrefi ka publikuar një foto superseksi në Instagram. Bukuroshja nga Prishtina është...

Foto/ Kate Middleton mahnit në daljen e fundit

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton realizoi të martën një tjetër aktivitet bamirësie në Jug të Londrës. Ky është angazhimi i tretë i Kate për...

Foto/ Rita Ora më joshëse se kurrë në Nju Jork

Rita Ora kurrë nuk ka pasur frikë t'i ekspozojë veshjet e saj dhe të sfidojë modën. Edhe këtë herë këngëtarja me origjinë shqiptare ka...

Disa mënyra fantastike si mund të dukeni me stil, duke veshur...

Është e pashpjegueshme sesi golfet erdhën sërish në modë, dhe nuk po bëhen më demode. Pothuajse të gjithë, vajza e djem, kemi disa triko...

Kate Middleton vesh të njëjtën pallto, në takime të ndryshme

Dukesha e Kembrixhit arriti në Sandringham këtë të diel bashkë me Dukën e Kembrixhit, dhe mbante veshur një pallto bojë qielli, të cilën e...

Çfarë do të veshim, në 2019!

2018-ta u largua bashkë me trendet e vitit. 2019-ta do të sjellë trende të reja, si për burra ashtu edhe për gratë.  Do të...

Ja disa nga veshjet e mbretërorëve, që mbeten trend dhe në...

Sapo jemi futur në 2019-ën dhe të gjithë dëshirojmë të bëjmë ndryshime për mirë në jetën tonë. Ne duam të kemi dhe veshje të...

Ngrohtë dhe bukur? Vetëm këto kombinime, janë zgjedhja e duhur në...

Veshjet e dimrit janë më të vështira për t’u zgjedhur, sepse ju dëshironi të dukeni bukur dhe të ndiheni ngrohtë. Por, si bëhet në...

Bëjeni 2019 vitin tuaj, me këto modele palltosh!

Vajzat e modës e dinë që kur vjen dimri, palltoja është një nga veshjet që kurrë nuk duhet të mungojë në gardërobën e tyre. Por...