16:30 - 19 Prill, 2019

Etiketim: vajze

Një vajzë më shkroi këtë mesazh!

Nga Rudina Xhunga Ky ishte një nga mesazhet që më erdhi, ndër mijëra mësuese, adoleshentë, prindër që më shkruan pas emisionit në News 24, të...

Përdhunimi i vajzës nga Drenasi, mësuesi dhe polici i njihnin familjen

Personi që zbuloi skandalin e përdhunimit të 16-vjeçares nga Drenasi, kryeredaktori i Insajderit, Vehbi Kajtazi ka treguar detaje të tjera në lidhje me këtë...

Vajza me aftësi ndryshe që ia doli të ndjekë ëndrrat, surprizon...

Historia që na emocionoi në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e Dorinës, vajzës nga Durrësi e cila prej vitesh kishte...

Video/ U plagos në protestë, Ina Nuka surprizon vajzën e vogël...

Ina Nuka, efektivja e plagosur disa muaj më parë në protestën e banorëve të Astirit, para Kuvendit i ka bërë surprizë një vajze të...

Babai e braktisi para 40 vjetësh, përballet live me vajzën

Për vite me radhë ai nuk rreshti duke kërkuar për vajzën e saj, e cila erdhi në jetë nga një martese të dështuar. Historia...

I vrau të dashurin, vajza kërkoi urdhër mbrojtjeje nga babai

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Tiranë, ku një 51-vjeçar vrau me thikë të dashurin e vajzës....

Historia e Carlosit, djalit që kontaktoi 247 vajza me emrin Nikol,...

Një humbje kontakti në  një kampus universitar në Kanada, çoi që në një tavolinë të mblidheshin qindra vajza me të njëjtin emër. Historia që sot...

Floriana Garo zbulon gjininë e fëmijës që pret. Ky është mesazhi...

Ka qenë një mëngjes plot emocione ky i sotmi për bukuroshen e ekranit Floriana Garo. Floriana ishte e ftuar në emisionin e mëngjesit wake Up,...

Ronaldo zbulon gjininë e fëmijës së katërt dhe emrin e veçantë

Futbollisti i famshëm Cristiano Ronaldo është baba i tre fëmijëve, dhe së shpejti do të presë fëmijën e katërt me të dashurën Georgina. Binjakëve Eva...

Një muaj pas lindjes, Pranvera Borakaj rikthehet në ekran. Ja si...

Gazetarja dhe prezantuesja Pranvera Borakaj qëndroi në ekran deri ditën e fundit të shtatzënisë dhe tani, një muaj pas ardhjes në jetë të vogëlushes...

Sapo jeni njohur dhe po dilni me një vajzë? Ja gjërat...

Të arrish të kuptosh femrat është mjaft e vështirë, pasi ato dinë të jenë të fshehta dhe të kujdesshme në lidhje me veten e...

“Do ta bëj lapidar”, si u zbulua vajza nga Tirana që...

Për inat të motrës bën denoncim të rremë dhe çon në burg kunatin për kërcënim e përndjekje. Duket e pabesueshme por është e vërtetë. Ngjarja...