20:39 - 16 Tetor, 2018

Etiketim: vajza

Foto/ Makeup-i nuk të ndryshon vetëm fytyrën, por edhe jetën

Makeup-i është primari për femrat, dhe për ta është e vështirë të dalin ndonjë ditë pa bërë makeup. Edhe mund të çuditeni por në fakt...

10 gjërat nga veshjet e djemve, që çmendin vajzat

Na kanë mësuar të mos gjykojmë një libër nga kopertina, por ndonjëherë përshtypja e parë është ajo që ka rëndësi. Ajo ku bazohemi ne,...

PD: Ajo që po i ndodh vajzës nga Nikla tregon se...

Grida Duma, sekretare për Marrëdhëniet me Publikun ka folur edhe njëherë e shqetësuar për çështjen Rraja, por këtë herë nga foltorja e selisë së...

Drama e vajzës së dhunuar nga djali i pushtetit dhe e...

Nga Mero Baze   Sido që ta shikosh historinë e vajzës së dhunuar nga ish- i dashuri në Fushë Krujë, është e qartë që kemi të...

Vajza e Feim Ibrahimit: Ju tregoj televizionin që denigroi babain tim

  Janë të shumta veprat në dorëshkrim të kompozitorit Feim Ibrahimi, që vajza e tij, pianistja Etrita Ibrahimi kërkon t’i konservojë dhe t’i dixhitalizojë.   Një ndër...

Denocoi për përdhunim djalin e deputetit, flet vajza: Deklarata e Nuhut,...

  Ngjarja më e rëndësishme e ditën së sotme pa dyshim ka qënë dëshmia e një ish-nënkomisai policie,  Emiljano Nuhu, i cili ka deklaruar se...

Fustane të lirshme që do ju bëjnë të dukeni gjithmonë bukur

Nuk ka rëndësi sesa fustane kemi në gardërobë, ne vajzat gjithmonë do e kemi patjetër në mangët. Fustanet janë ajo lloj veshje që nuk...

Dy tipe vajzash ka në botë, zbulo cili je ti !

Bota është e ndarë në grupe të mëdha, që njerëzit të arrijnë të kuptohen më lehtë. E njëjta metodë është përdorur dhe në shkolla,...

Shihni sa i ngjan vajza Zaiminës, do mbeteni pa fjalë!

Zaimina Vasjari shpesh herë ka publikuar fotografi të vajzës së së saj, por asnjëherë nuk ka shfaqur fytyren e bukur te vogëlushes. Ajo i...

Vajza e Vera Grabockës, kopje e së ëmës!

Regjisorja, Vera Grabocka njihet për hijeshinë, bukurinë, elegancën, madje edhe mosha e tradhton, pasi ajo duket shumë më e re. Por çfarë mund të themi...

Ju tregoj çfarë më ndodhi, kur hyra në chat si vajzë...

Si në çdo vend tjetër të botës edhe në vendin tonë të rinjtë por jo vetëm, hyjnë në chate  të ndryshme dhe njihen me persona...

Ja pse disa vajza duken gjithmonë mahnitëse në veshje!

Për të qenë një vajzë moderne, është e nevojshme të dish disa gjëra jo pak të rëndësishme sa i takon veshjes. Prandaj, dritare.net ju...

Soni Malaj tregon për raportin e të dashurit me vajzën e...

Tashmë dihet se prej disa vitesh këngëtarja Soni Malaj është në një lidhje me Klevin me të cilin sipas saj, janë shumë të dashuruar....

Vajza e politikanes publikon foto me të brendshme, por shini çfarë...

Vajza e deputetes së PD-së, Albina Dede në çdo dalje publike ka rënë në sy për hijeshinë dhe elegancën e saj.   18-vjeçarja është komentuar shpesh...

Vajza e ish-spiunit rus lë spitalin, ja gjendja  

Ditën e sotme, Yulia, vajza e ish-spiunit rus,Seregei Skripalit është larguar nga spitali në Londër në gjendje të mirë shëndetësore. Sipas  BBC-së, menjëherë sapo 33-vjeçarja...