05:50 - 23 Shkurt, 2019

Etiketim: tribune

Video/ Kroacia kalon në gjysmëfinale, presidentja ia merr valles

Për herë të parë që nga viti 1998, Kroacia siguroi një vend në gjysmëfinale. Pas fitores, festimet e tifozëve dhe presidentes së tyre ishin madhështore....