Pranverë 2019, ja trendet e fundit të veshjeve!

September 17, 2018 0

Jemi në fillim të vjeshtës, por trendet e pranverës kanë dalë. Në galerinë më poshtë gjeni disa nga veshjet më të bukura që vajzat duhet të bëhen gati për t’i blerë që tani. Shikoni fotot./E.B-dritare.net

Foto/ 12 fustane vjeshte që nuk do nguroni t’i blini

September 14, 2018 0

Dritare.net ju sjell trendet e fundit të modës, dhe këtë herë ka zgjedhur t’ju njoh me fustanet e vjeshtës. Janë të thjeshtë, praktikë dhe mjaft elegantë.  Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net