01:33 - 14 Nentor, 2018

Etiketim: trende

Ja disa mënyra si të kombinoni çizmet e shkurtra!

Është e sigurt që çdo vajzë ka çizme të shkurtra, dhe periudha e vjeshtës është koha ideale për t’i veshur.  Trendet e fundit të...

Foto/ Veshjet e viteve ’70 u rikthyen , shihni stilet më...

Dizajnerët e modës po kthehen pas në kohë dhe po sjellin stilet e viteve ’70. Duket e çuditshme sesi ne urreni kur shikonim veshje,...

Pranverë 2019, ja trendet e fundit të veshjeve!

Jemi në fillim të vjeshtës, por trendet e pranverës kanë dalë. Në galerinë më poshtë gjeni disa nga veshjet më të bukura që vajzat...

Foto/ 12 fustane vjeshte që nuk do nguroni t’i blini

Dritare.net ju sjell trendet e fundit të modës, dhe këtë herë ka zgjedhur t’ju njoh me fustanet e vjeshtës. Janë të thjeshtë, praktikë dhe mjaft...

7 rregulla mode, që duhet të ndiqni nga Meghan Markle

Meghan Markle u bë anëtare e familjes mbretërore në maj të 2018, dhe stili i saj i modës ka ndryshuar shumë. Kjo për shkak...

Vjeshtë 2018/ Këto janë trendet e thonjve që duhet t’i  zgjidhni...

Nëse jeni mërzitur që vera shkoi, sepse nuk dini çfarë të vishni tani në vjeshtë, dritare.net ka një lajm të mirë për ju. Ju nuk...

Këto janë stilet më të bukura të vjeshtës, për vajzat dhe...

Ndryshojnë stinët, ndryshojnë dhe modelet e veshjeve. Nga  rrobat e shkurtra, po shkojmë drejt trikove dhe pantallonave të gjata. Cilat janë trendet e vjeshtës,...

8 trende popullore të modës, që po na lodhin shikimin

Moda është një industrie çuditshme. Ndërsa disa marrin vëmendjen e të gjithëve me veshjen e tyre, disa kalojnë pa u vënë re farë. Megjithatë,...

Trendi i kësaj vere, ja bizhuteritë që duhet t’i keni patjetër

Ndërsa ditët e ngrohta afrohen dhe nisim të veshim rroba të lehta, fillojmë edhe të bëjmë blerjet e reja për sezonin që na pret. Mirëpo...

Foto/ Lamtumirë boyfriend jeans, këtë pranverë të gjitha do të veshim...

Pantallonat jeans ose thjesht xhinset janë një prej veshjeve që kanë sjellë një revolucion të vërtetë në industrinë e modës. U krijuan në vitin...