11:50 - 23 Shkurt, 2019

Etiketim: tren

Treni përplaset me makinën, plagoset rëndë familja në Golem

Mëngjesin e sotëm, një aksidenti  i rëndë ka ndodhur në Golem të Kavajës, ku një tren ka përplasur një makinë dhe për pasojë kanë...

Foto/ Rama dhe Bushati, me tren drejt Brukselit

Ditën e sotme kryeministri i vendit, Edi Rama pritet të marrë pjesë në samitin e NATO-s në Bruksel së bashku me ministrin e Punëve...

Martohet sot, moderatori shqiptar habit me mjetin që ka zgjedhur të...

Makina luksoze, helikopterë, limuzina dhe shumë mjete të tjera kemi parë që zgjidhen nga dhëndurët shqiptarë për të marrë nuset, por moderatori kosovar Labinot...