07:13 - 21 Shkurt, 2019

Etiketim: stili

Këto foto tregojnë si stili i Meghan Markle ka ndryshuar, që...

Të jesh aktore Hollywood-i dhe të bëhet Dukeshë e Sussex, është një gjë jo e vogël dhe ndryshimet që ndodhin në jetë vërehen lehtësisht....

Foto/ Trendet e sotme të njëjta me veshjet e Princeshë Dianës

Nëse tregoheni pa më të vëmendshëm kur shikoni fotot e Princeshë Dianës , do vini re se çfarë stili të veçantë ka pasur ajo. Bota...