18:30 - 19 Shkurt, 2019

Etiketim: Stil

Foto/ Veshjet e fundit nga mbretëroret më joshëse të Evropës

Mirë se vini në shkurt, shikuesit e stilit mbretëror! Koha për të parë se çfarë zonjat tona mbretërore të preferuara kanë veshur këtë javë...

Ja si mund të kombinoheni me stil, në ditë me shi!

Gjithmonë, në ditët me shi, kemi dilema se çfarë të veshim, dhe sigurisht për vajzat që duan të kenë gjithmonë stil, dritare.net ju ka...

Disa mënyra si të kombinoni xhaketat e lëkurës, në dimër

Ka shumë pak materiale të cilat nuk dalin kurrë nga përdorimi, dhe një ndër to janë edhe xhaketat e lëkurës.  Ajo është veshur fillimisht...

Grece Ghanem, 54-vjeçarja që frymëzon me stilin e saj

Instagrami është një vend fantastik për të njohur njerëz të cilët tregojnë stilin e tyre në postime të përditshme. Këtë herë, ne të dritare.net...

Ja si mund të kombinoni xhinset, në një ditë dimri!

Moti i ftohtë është koha kur të gjitha xhinset që keni, vishen. Duke filluar nga modelet e ngushta e deri tek më të gjerat,...

15 kombinime të këndshme veshjesh, për dimër

Dimri është shumë pranë, dhe dëshira për t’u dukur me stil është e madhe. Nëse doni që të dukeni gjithmonë me stil, dhe të...

Gjithçka duhet të keni në gardërobë, këtë nëntor!

Nëntori është muaji ku duhet balancuar pamja elegante dhe ngrohtësia. Dritare.net do ju tregojë të gjitha veshjet, që ju duhet t’i keni në gardërobë,...

Këto janë palltot më shik, që mund të vishni në vjeshtë!

Palltot hynë te ata veshje që kur t’i blini, duhet të kujdeseni që t’i zgjidhni sa më të kombinueshme.  Është një shpenzim që nuk...

10 gjërat nga veshjet e djemve, që çmendin vajzat

Na kanë mësuar të mos gjykojmë një libër nga kopertina, por ndonjëherë përshtypja e parë është ajo që ka rëndësi. Ajo ku bazohemi ne,...

Jumpsuite dhe në vjeshtë. Shikoni disa nga modelet e preferuara, nga...

Jumpsuitet janë bërë një nga veshjet e pandashme për vajzat. Në verë, visheshin shumë, sepse të tregonin me stil dhe ishin të freskëta. Jo...

Foto/ Si dukej Meghan Markle, kur ishte fëmijë!

Shumë gra bashkohen me mendimin se, princi Harry është me fat që ka një grua si, Meghan Markle. Dukesha e Sussex është shumë e bukur...

9 trende jashtë mode, që duhet t’u thoni lamtumirë

    Gratë janë të çmendura pas modës, dhe duan të ndjekin tendencat më të fundit.  Janë shumë të kujdesshme për gardërobën e tyre dhe puna...

Këto modele xhinsesh, do veshin vajzat gjithë vjeshtën!

Xhinsi është materiali i preferuar i të gjithëve për t'u veshur. Kjo sepse nuk del kurrë nga moda, kombinohen lehtë dhe rrinë bukur në...

Për djemtë, ja stilet më te bukura për muajin tetor!

Gjithmonë kur flasim për modën, në mendje kemi veç vajzat dhe veshjet për to. Kështu, ne harrojmë djemtë ndonjëherë. Por dritare.net këtë artikull vetëm...

Foto/ Si të dukeni me stil, duke veshur këpucë të sheshta

E keni parasysh dhimbjen e këmbëve kur qëndroni për një kohë të gjatë mbi taka të larta? Nëse ju nuk i keni dëshirë t’i...