21:06 - 16 Tetor, 2018

Etiketim: Stil

Këto janë palltot më shik, që mund të vishni në vjeshtë!

Palltot hynë te ata veshje që kur t’i blini, duhet të kujdeseni që t’i zgjidhni sa më të kombinueshme.  Është një shpenzim që nuk...

10 gjërat nga veshjet e djemve, që çmendin vajzat

Na kanë mësuar të mos gjykojmë një libër nga kopertina, por ndonjëherë përshtypja e parë është ajo që ka rëndësi. Ajo ku bazohemi ne,...

Jumpsuite dhe në vjeshtë. Shikoni disa nga modelet e preferuara, nga...

Jumpsuitet janë bërë një nga veshjet e pandashme për vajzat. Në verë, visheshin shumë, sepse të tregonin me stil dhe ishin të freskëta. Jo...

Foto/ Si dukej Meghan Markle, kur ishte fëmijë!

Shumë gra bashkohen me mendimin se, princi Harry është me fat që ka një grua si, Meghan Markle. Dukesha e Sussex është shumë e bukur...

9 trende jashtë mode, që duhet t’u thoni lamtumirë

    Gratë janë të çmendura pas modës, dhe duan të ndjekin tendencat më të fundit.  Janë shumë të kujdesshme për gardërobën e tyre dhe puna...

Këto modele xhinsesh, do veshin vajzat gjithë vjeshtën!

Xhinsi është materiali i preferuar i të gjithëve për t'u veshur. Kjo sepse nuk del kurrë nga moda, kombinohen lehtë dhe rrinë bukur në...

Për djemtë, ja stilet më te bukura për muajin tetor!

Gjithmonë kur flasim për modën, në mendje kemi veç vajzat dhe veshjet për to. Kështu, ne harrojmë djemtë ndonjëherë. Por dritare.net këtë artikull vetëm...

Foto/ Si të dukeni me stil, duke veshur këpucë të sheshta

E keni parasysh dhimbjen e këmbëve kur qëndroni për një kohë të gjatë mbi taka të larta? Nëse ju nuk i keni dëshirë t’i...

Victoria Beckham shkëlqen në Javën e Modës, në Paris

Victoria Beckham, së fundmi festoi 10-vjetorin e debutimit të saj në modë. Kur arriti në Paris, Victoria tregoi stilin e saj të veçantë, në stacionin...

Ditët me shi po vijnë, ja si mund të visheni gjithmonë...

Ditëve të verës po u vjen fundi, dhe mbase këto janë ditët e fundit që ne po shijojmë temperaturat e larta dhe rrobat e...

Vjeshta erdhi! Këto modele xhaketash do jenë in në këtë sezon!

Ndrërsa koha çdo ditë e më shumë po freskohet, dritare.net ka menduar për vajzat se çfarë xhaketash duhet të veshin në sezonin e vjeshtës. Më...

Bëni mirë të hiqni dorë nga këto veshje, edhe pse janë...

Këto veshje mund të kenë pushtuar botën e modës. Janë të bukura trendi dhe fashion. Megjithëse ka disa tendenca që ne duhet t’i harrojmë. Dritare.net...

Foto/ Shikoni çfarë stili të veçantë ka pasur Princeshë Margaret

Kohët e fundit bota e modës, ka marrë një kthesë drejt viteve ’50- ’60, dhe po të shikosh stilin e Princeshë Margaret, gjithmonë ka...

8 trende popullore të modës, që po na lodhin shikimin

Moda është një industrie çuditshme. Ndërsa disa marrin vëmendjen e të gjithëve me veshjen e tyre, disa kalojnë pa u vënë re farë. Megjithatë,...

Një fustan si Meghan Markle, dhe je mbretëresha e stilit të...

Meghan Markle zyrtarisht është dukesha e Sussex, por ajo po dëshmon edhe njëherë se do të jetë mbretëresha e stilit të verës. Ajo ka shoqëruar...