Djalë apo vajzë, ja gjinia e bebit të Jona Spahiut

May 25, 2018 0

Moderatorja shqiptare, Jona Spahiu është në muajt e para të shtatzënisë, por ndërkohë po përgatitet për dasmën.  Jona dhe partneri i saj Frenksli kanë vendosur ta bëjnë dasmën e tyre, më 10 qershor, në një

1 2 3