07:36 - 21 Shkurt, 2019

Etiketim: shtatzënë

Almeda Abazi publikon foton me barkun e rrumbullakosur

Modelja shqiptare është në muajin e 6-të të shtatzënisë dhe së fundmi ka ndarë me ndjekësit një foto të ëmbël me barkun e rrumbullakosur....

Almeda Abazi merr dhuratën më të shtrenjtë nga Tolgahan

Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Saysiman, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Almeda ka zbuluar gjininë e...

Disa ide si mund të visheni në dimër, nëse jeni shtatzënë!

Jeni shtatzënë gjatë këtyre muajsh dimri? Nëse po, dritare.net ju ka sjellë disa ide veshjesh për ju, që do ju ndihmojë të ndiheni ngrohtë...

Vështirësi gjatë shtatzënisë, Elita Rudi bën dedikim mahnitës për beben

Moderatorja, Elita Rudi është në javët  e fundit të shtatzënisë dhe shumë shpejt do të sjellë në jetë beben e vogël. Por mesa duket,...

Para se të lindë beben, Meghan Markle do të përfundojë dhe...

Edhe pse do të sjellë në jetë një fëmijë, Meghan Markle nuk dëshiron të rrije pa bërë asnjë punë. Mesa duket Meghan dëshiron të punojë...

U tha se pret fëmijën e Flori Mumajesit, reagon pornostarja e...

Një lajm ka mbushur mediet, ku thuhet se pornostarja e njohur shqiptare, Alby Rydes pret një fëmijë nga këngëtari, Flori Mumajesi. ”Pornostarja e njohur pret...

Meghan Markle shtatzënë, Pallati Mbretëror konfirmon lajmin

Meghan Markle është në pritje të ëmbël, lajmin e ka konfirmuar Pallati Mbretëror në një postim në Twitter. Markel sipas njoftimit është në muajt e...

Meghan Markle shtatzënë? Këto foto na bëjnë të dyshojmë!

Disa foto të reja kanë qarkulluar së fundmi në rrjete sociale, duke ngritur dyshime se Meghan Markle mund të jetë shtatzënë. Teksa po shkonin në...

Fotot/ Shtatzënë dhe me bikini, shihni sa e mahnitshme duket Pippa...

Pippa Middleton dukej e mahnitshme me një palë bikini të kuqe, ndërsa ajo pushonte në Toscana me bashkëshortin, James Matthews këtë javë. Të mërkurën, çifti...

Mozzik dhe Loredana do bëhen prindër, kjo foto i thotë të...

U përfol shpesh për një shtatzëni të mundshme mes çiftit të showbizit, Loredana Zefi dhe Mozzik, por ata asnjëherë nuk reaguan ndaj zërave. Këtë herë,...

Do bëhen prindër Elita dhe Gjiko? Reagon moderatorja

U tha lart e poshtë, se këngëtari i njohur Gjiko dhe e fejuara e tij, Elita Rudi, do bëheshin prindër së shpejti. Kjo sepse...

Nënat përdorën viagra gjatë shtatzënisë, humbin jetën 11 fëmijë në Holandë

Të paktën 11 foshnja kanë humbur jetën pasi nënat e tyre kanë përdorur viagra gjatë shtatzënisë. Në total 93 femra kanë përdorur viagra, të cilat...

Kapiteni i Suedisë në ankth për gruan, ja çfarë po ndodh!

Në prag të ndeshjes më të madhe të karrierës së tij ndërkombëtare, kapiteni i Suedisë Andreas Granqvist, mund të falet, meqenëse sytë i ka...

Djalë apo vajzë, ja gjinia e bebit të Jona Spahiut

Moderatorja shqiptare, Jona Spahiu është në muajt e para të shtatzënisë, por ndërkohë po përgatitet për dasmën.  Jona dhe partneri i saj Frenksli kanë...

Marina Vjollca është shtatzënë? Shihni ç’thotë moderatorja!

Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, disa muaj më parë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Prej javësh aludohet që Marina është shtatzënë,...