16:33 - 20 Mars, 2019

Etiketim: Semundje

Kjo bakterie e lashtë ndihmon për të luftuar rezistencën ndaj antibiotikëve

Shkencëtarët po studiojnë një patogjen të lashtë për informacion se si mund të luftojnë një bakterje rezistente ndaj antibiotikëve në spitale dhe qendra të...

Tregon për herë të parë sëmundjen e tij, Arian Çani: Nuk...

Përformanca e nxehtë e Flaka Krelanit si Beyonce në spektaklin YFSF dhe balerinëve të Tv Klan ka nxjerr një “sekret” të anëtarit të jurisë,...

Flet eksperti: Ja cilat janë sëmundjet më të shpeshta që hasen...

Sëmundje të zemrës, hipertension, diabet dhe depresion janë disa prej komplikacioneve që nisin të shfaqen pas të pesëdhjetave. Sipas ekspertit për sëmundjet kronike në...

Kujdes! Këto sëmundje prekin si njerëzit ashtu edhe kafshët shtëpiake

Është dobësuar shumë qeni juaj këto kohët e fundit, urinon shpesh dhe pi shumë pak ujë? Është macja juaj nervoze, e shqetësuar dhe po...