Receta darkës/ Supë me tul pule dhe makarona

April 16, 2018 0

Doni të gatuani një drekë apo darkë të shijshme për familjen tuaj? Atëherë jeni në vendin e duhur, pasi dritare.net ka për ju një recetë super të shijshme. Supa me tul pule dhe makarona është