06:51 - 21 Shkurt, 2019

Etiketim: selenice

Masakra e Selenicës/ Gazetarja takon të mbijetuarit, publikon fotot e 8...

Masakra e Selenicës, ku  Ritvan Zykaj vrau gjakftohtësisht  8 të afërmit e tij, tronditi mbarë opinionin publik. Ndërkohë, ditën e djeshme, gazetarja e "Top Channel",...

Del ekspertiza, autori i Masakrës së Selenicës, Ritvan Zykaj pa probleme...

Autori i masakrës së Selenicës, Ritvan Zykaj që vrau tetë anëtarë të fisit të tij rezulton të jetë pa probleme mendore. Në këtë konkluzion...

Jetoni në këtë botë, apo në Hënë? Rama replikon komentuesit për...

Kryeministri Edi Rama, nuk ka bërë deri tani asnjë reagim në lidhje me masakrën e Selenicës, ku 8 persona humbën jetë. Por, gjatë replikave që...

Ritvan Zykaj mohon të ketë përdorur facebookun natën e masakrës

24-vjeçari Ritvan Zykaj pasditen e së premtes, ka kryer një ndër krimet më të rënda në vendin tonë, duke ekzekutuar 8 persona. Menjëherë pas masakrës,...

Një shoqëri, që ka kult dhunën

Nga Mero Baze Nuk ka receta kundër masakrave të tilla si ajo e Selenicës. Një psikopat i fiksuar mund të vrasë njësoj dhe në SHBA,...

Masakra në Selenicë, Berisha-Ramës: Një mijë herë turp për ty

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në facebook, ka reaguar në lidhje me masakrën e Selenicës ku të premten u vranë 8 persona, duke...

Pas 12 orësh kërkime, kapet autori i masakrës, në Selenicë

Pas 12 orësh kërkime është kapur autori Ridvan Zykaj, i cili mbrëmjen e djeshme vrau 8 persona të fisit të tij, në Selenicë. Autori i...

Çfarë ndodhi në Selenicë? E gjithë dinamika e ngjarjes

Pasditen  e së premtes Ritvan Zykaj ka qëlluar 8 persona duke i lënë ata të vdekur në fshatin Resulaj të Selenicës. Ngjarja është ndër më...