16:35 - 20 Mars, 2019

Etiketim: Selena Gomez

10 leksione dashurie nga këngëtarja e famshme. Ja cili është çelësi...

Dashuria e këngëtares së njohur Selena Gomez ka qenë ndër më të komentuarat pas lidhjes së saj me Justin Bieber, në vitin 2010. Pas...

Selena Gomez i lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj…

Selena Gomez ndodhet në Los Angeles për të promovuar këngën e saj të re Bad Liar dhe ka tërhequr vëmendjen e fotografëve. Me këmishë...

Ky është trendi i flokëve që po ndjekin të gjithë VIP-at!

Para pak ditësh, në tapetin e kuq të Met Gala, pamë një numër të konsiderueshëm aktoresh, modele dhe këngëtare me të njëjtin model flokësh. Duket...