18:50 - 19 Shkurt, 2019

Etiketim: Selena Gomez

Selena Gomez rikthehet në Instagram, me një postim emocional

Selena Gomez poston për herë të parë në Instagram, pas shtrimit të saj në spital psikiatrik për probleme me shëndetin mendore dhe mungesën e...

Selena Gomez dhe Hailey Baldwin, veshin të njëjtën triko

Selena Gomez dhe Hailey Baldwin kanë ndarë dy gjëra të mëdha; të dyja kanë pasur të dashur Justin Biberer, ndërkohë që Hailey tani është...

Përmirësohet Selena Gomez, ndërpret trajnimin e shëndetit mendor

Selena Gomez, u shtrua në spital psikiatrik, për probleme me shëndetin emocional, dhe mungesë të qelizave të bardha. Që në shtator, ajo është shtruar në...

Justin Bieber nuk ndalon së fajësuari veten, për gjendjen e Selenës

Vetëm një ditë pasi i thanë se Selena Gomez ndodhet në spital, Justin Bieber u fotografuar duke qarë vetëm dhe në krah të bashkëshortes...

Me Haileyn përkrah, Justin Bieber vazhdon e qan për Selenën

Disa orë pasi Justin Bieber u fotografua pranë kishës, duke qarë me ngashërim për Selena Gomez, ai u fotografua përsëri. Këtë herë ai ishte në...

Nuk pritej, Justin Bieber preket rëndë nga gjendja shëndetësore e Selenës

Justin Bieber, mbrëmë kaloi një natë të trishtuar pasi mori vesh lajmin që Selena Gomez ishte shtruar në spital psikiatrik. Gjendjen e tij të...

Depresioni i rënduar, Selena Gomez përfundon në psikiatri

Pas 5 vjetësh në depresion, Selena Gomez, duket se tashmë po përballet me pasoja. Për shkak të gjendjes së saj emocionale, në dy javë,...

Selena Gomez po lutet që Justin mos të martohet me Haileyn

Edhe pse u bënë disa muaj që Selena Gomez është ndarë me Justin Bieber, ajo akoma ka ndjenja për këngëtarin. Një burim për HollywoodLife ka...

Selena Gomez i shkruan letër Justin Bieber, ja çfarë i tha!

Historia e dashurisë mes e Justin Bieber dhe Selena Gomez, ka pasur shumë ulje dhe ngritje që nga viti 2010 kur ata ishin në...

Selena bën për në spital nënën e saj

Selena Gomez dhe Justin Bieber janë rikthyer së bashku duke rrëmbyer vëmendjen e shumë mediave. Kjo gjë iu ka pëlqyer shumë fansave të dy...

Mesazhi i thellë i Selenës: Nuk më duhen vlerësimet. Dua të...

Selena Gomez është personi më i ndjekur në rrjetin social “Instagram”, tashmë prej shumë kohësh. Është e pamundur të shohësh postime të saj pa...

S’ka më Justin dhe Selena në rrugë,  dyshja merr vendimin e...

Lajmi befasues i kësaj ishe bashkimi i Selena Gomez dhe Justin Bieber. Çifti iu rikthye lidhjes dhe një sërë fotosh bënë xhiron e botës...

Foto/ Pas ndarjes, Selena Gomez ribashkohet me Justin Bieber

Selena Gomez, pas një lidhje prej 10 muajsh me këngëtarin The Weeknd, është ndarë për t'u rikthyer në krahët e dashurisë së saj të...

Selena përlotet për shoqen që i fali veshkën: Ishte çështje jete...

Selena Gomez zbuloi para disa ditësh se i ishte nënshtruar një operacioni në veshkë. Shoqja e saj e ngushtë u bë donatore për të...

Fansat publikojnë fotot me yjet në aeroport, nga Harry Style te...

Yjet kalojnë një pjesë të mirë të kohës duke udhëtuar, ndaj shpeshherë ata ndalohen nga fansat në aeroport. Edhe pse shpeshherë ata maskohen me...