17:13 - 11 Dhjetor, 2018

Etiketim: Rama presidenti turk

Rama: Nuk më është kërkuar të ndërmjetësoj për Kosovën tek Presidenti...

Të martën, Kryeministri Edi Rama u takua me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, që kishte mbërritur në Tiranë në një vizitë të beftë dhe...