23:16 - 21 Mars, 2019

Etiketim: proshute

Kujdes! Proshuta dhe salsiçet shkaktojnë kancer!

Të gjithë ne i kemi qejf proshutën, salsiçet, etj. Këto ushqime të përpunuara janë të mira për ne, por jo për shëndetin tonë. Sipas...

Këto janë ushqimet që shkaktojnë inflamacionin

Nëse keni dhimbje ose ënjtje në trup, bëni kujdes me disa ushqime që po hani. Dritare.net ka sjellë për ju ushqimet, të cilat ju...

10 ushqimet që mjekët nuk i rekomandojnë të hahen për mëngjes!

Për ne të gjitha ushqimet janë super të shëndetshme dhe të shijshme. Nëse dikush na thotë që mos ta hamë një ushqim në mëngjes...

Një recetë për sonte! Darkë e shijshme vetëm me djathë dhe...

Për një darkë plot shije, të shëndetshme dhe plot vitamina, ne, dritare.net ju sugjerojmë recetën me presh dhe djathë.  Përbërësit: -500 g presh të vegjël, -8 feta...