01:32 - 14 Nentor, 2018

Etiketim: probleme

Probleme më të sikletshme të vajzave, në foto!

Vajzat janë ato që blejnë rroba pa ju nevojitur dhe përsëri thonë nuk kam çfarë të vesh. Gjithashtu vajzave u ndodhin mijëra probleme çdo...

Me këto zakone do e keni më të lehtë të gatuani

Enët e kuzhinës gjithmonë na mërzisin, kur prishen, dëmtohen, digjen dhe kryesorja janë të vështira për tu pastruar. Dritare.net  ka gjetur disa truke që do...

Ide brilante që mund t’ju zgjidhin problemet e përditshme

Çdo ditë, njerëzit shpikin me qindra gjëra të reja , për ta bërë jetesën e tyre më të rehatshme dhe të thjeshtë. Dritare.net ju...

Keni probleme me këmbët? Ja 9 trajtimet që do ju ndihmojnë

  Ndonjëherë u japim shumë vëmendje flokëve ose fytyrës dhe harrojmë se sa të rëndësishme janë këmbët. Na fryhen, na çahen apo mbajnë vërtet erë...

Mësuesit amerikanë bëhen bashkë, ja si të kemi një sistem arsimor...

Disa mësues amerikanë nga shumë shtete, janë bërë bashkë dhe kanë ngritur zërin se sistemi arsimor në SHBA po degradon, dhe duhet një ndërhyrje...

Bihter e “Dashuri e ndaluar” ndahet nga bashkëshorti

Aktorët, Beren Saat dhe Kenan Dogulu kanë konfirmuar edhe njëherë vendimin e ndarjes së tyre. Mësohet se, Beren Saat është larguar disa ditë më...

Nëse keni këto simptoma atëherë jeni të prekur nga diabeti!

Vitet e fundit, diabeti ka qenë një çrregullim i madh. Nuk ka prekur vetëm të rriturit por edhe fëmijët, në disa raste u ka...