06:23 - 14 Dhjetor, 2018

Etiketim: presh

Një recetë për sonte! Darkë e shijshme vetëm me djathë dhe...

Për një darkë plot shije, të shëndetshme dhe plot vitamina, ne, dritare.net ju sugjerojmë recetën me presh dhe djathë.  Përbërësit: -500 g presh të vegjël, -8 feta...