10 sekrete vajzash, që të dukesh më e bukura e plazhit

July 16, 2018 0

Tani është verë edhe të gjithë vrapojnë plazheve për t’u freskuar edhe relaksuar. Megjithëse, përgatitja për sezonin e plazhit fillon në kohra të ndryshme, për njerëz të ndryshëm.  Shumë njerëz për t’u dukur sa më

Ja 20 çanta vere, ku mund të mbani gjithçka!

July 12, 2018 0

Keni nevojë për një çantë që mund të mbajë gjithçka që ju nevojitet gjatë një dite vere? Atëherë jeni në vendin e duhur. Kur shkoni në plazh apo piknik, ju duhet një çantë e madhe

Si do të jetë moti, e diel 3 qershor

June 2, 2018 0

Dita e diel do të jetë më e nxehtë se ato që lamë pas. Kështu të gjithë ju, që keni bërë plane për në plazh, mos hezitoni. Megjithatë sinoptikanët parashikojnë edhe reshje shiu me karakter

Fotot/ Ja ministrat që po bëjnë plazh në jug!

August 5, 2017 0

Vera e nxehtë është në kulm dhe ministrat kanë vendosur të kalojnë pak kohë relaksi mes freskisë së Jugut. Paparaci i “Panorama” ka fotografuar disa prej ministrave të Ramës në plazhet në Jug të vendit.

Foto/ Sherr në Himarë, turisti serb del nudo

August 5, 2017 0

Ndodh shpesh që të shohim turistë të huaj që zhvishen në plazhet e Shqipërisë tërësisht nudo, por të tilla raste i kemi të dëgjuara për seksin femër e shumë rrallë për turistë meshkuj. Ky rast

Foto/ Plazhet e pazbuluara të Britanisë

July 31, 2017 0

Një fotograf  ka shkelur në gjithë bregdetin e Britanisë për të zbuluara destinacione të  paprekura. 43 vjeçari, Chris Orange ndërmori këtë udhëtim për t’ju larguar jetës së përditshme, zhurmave apo smogut. Ai arriti të zbulojë plazhe

Çmendet moti në Itali, breshëri zbardh plazhet

July 25, 2017 0

Moti i keq gjatë 24 orëve të fundit jo vetëm që ka zbrazur disa nga plazhet më të frekuentuara të Italisë, por ka shkaktuar edhe dëme të shumta materiale. Situata më problematike është regjistruar në

1 2 3