11:44 - 22 Shkurt, 2019

Etiketim: plazh

Washington Post: Në Shqipëri, te tradita antike dhe plazhet e lira...

Një nga gazetat më të njohura amerikane, ”Washington Post”, i ka kushtuar një shkrim të gjatë Shqipërisë, ku trajton gjerësisht historinë dhe traditat antike...

Koha për plazh, flet meteorologia: Ja si do të jetë moti,...

Megjithëse jemi në stinën e vjeshtës, moti me diell vazhdon të dominojë vendin tonë. Pas dy ditëve shi, të rënë në vend, sërish doli...

Habit Victoria Beckham, me taka në plazh!

Ikona e stilit, Victoria Beckham, e cila ka ndërtuar një perandori të modës, me etiketat e saj, në daljen e fundit na ka surprizuar...

Princi Harry dhe Meghan, romantikë në Bondi Beach

Gjatë turit në Australi dhe Zelandën e Re, princi Harry dhe Meghan Markle bënë një ecje zbathur, në  Bondi Beach. Duka dhe Dukesha e...

10 fotot qesharake që tregojnë realitetin e ditëve të nxehta të...

  Për shumicën e njerëzve vera është stina më e dashur dhe nuk duan që të mbarojë asnjëherë. Deti, rëra dhe rrezet e nxehta të...

Lori Hoxha i çudit të gjithë me pozën seksi, në plazh

Blogerja shqiptare dhe trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha njihet për pozat e saj të bukura dhe tërheqëse. Lori, së fundmi ka postuar një foto...

Ledri poston foto të të dashurës në plazh

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur për publikun shqiptar. Ai ka disa kohë që është në qendër të vëmendjes së mediave...

FOTOT në plazh/ Me celulit dhe disa kilogramë më shumë, Samanta...

Nëse fotot e tyre në rrjetet sociale ju kanë bërë të ndjeheni xheloze, është momenti për t’u qetësuar. Nuk janë aq perfekte sa mund...

Ja si nis fundjava për Xhensila Myrtezajn!

  Ndërkoh që vapa iku me gushtin, askush nuk nguron të shijojë rrezet e diellit dhe mrekullinë që ka deti, në këto ditë të para...

Ku po i kalojnë ditët e fundit të pushimeve Ilir Beqaj...

Ilir Beqaj ashtu si edhe vitet e tjera, edhe këtë verë i qëndroi besnik plazheve të Jugut. Ndërkohë që verat e kaluara shihej në...

Foto e video/ Situata alarmante, ujrat e zeza derdhen në det...

Nga Isa Myzyraj  Shëtitorja “Taulantia” në Durrës apo siç njihet ndryshe zona e Vollgës, është një nga zonat më të njohura në këtë qytet si...

Kim Kardashian godet sërish, tregon më shumë se ç’duhet!

Ju nuk mendonit se, do ta kalonit pjesën tjetër të verës pa e parë Kim Kardashian, me një palë bikini të holla sa një...

Pas publikimit të ‘Chonga’, Tuna njxerr foton e bukur të Tianit

Që prej lindjes së engjëllit të saj të vogël, Tian, Tuan u largua për pak kohë nga tregu muzikor. Por tani u kthye më...

CNN publikon foton e plazhit të Durrësit, nga fotografi shqiptar

“Këtë javë vija bregdetare e Durrësit, Shqipëri është mbushur me çadra.  Evropa po përjeton një valë të nxehti dhe janë regjistruar temperatura të larta,...

Nuk e kanë me çmimet, e kanë me Shqipërinë

Nga Isa Myzyraj Tanimë sezoni turistik është në kulmin e tij, dhe si çdo vit me nisjen e verës, në rrjetet sociale dhe në media...