Foto/ Dua Lipa tregon trupin e saj perfekt

July 30, 2018 0

Dua Lipa nuk ka pse ta fsheh trupin e saj, sepse ajo e ka perfekt. Këtë e ka treguar sot, teksa është fotografuar duke bërë një foto me motrën e saj Rina Lipa. Dua shfaqej

Ja 20 çanta vere, ku mund të mbani gjithçka!

July 12, 2018 0

Keni nevojë për një çantë që mund të mbajë gjithçka që ju nevojitet gjatë një dite vere? Atëherë jeni në vendin e duhur. Kur shkoni në plazh apo piknik, ju duhet një çantë e madhe

Merr bukë me vete dhe nisu për piknik!

November 25, 2017 0

Pesë ditë pushim dhe s’di ku të shkosh? Ja shiko njëherë fotot e Fjordës dhe mbase krijon një ide. Ne të Dritare.net të sugjerojmë piknikun, jo restorantin. Oh, çfarë parajse për sytë,  një qilim në

Berisha: Ja çfarë ka urdhëruar Rama me 13 maj!

May 11, 2017 0

Deputeti i Partisë Demokratike Sali Berisha duke folur nga çadra e opozitës, ka deklaruar se kryeministri Rama ka urdhëruar qeveritarët e tij që me datën 13 maj, të organizojnë pikniqe me gjimnazistë për t’i ndaluar