23:37 - 21 Mars, 2019

Etiketim: pasticeri

Nga Lushnja në Amerikë, historia e bukur e pastiçierit shqiptar

Ka plot shqiptarë që kanë emigruar dhe që kanë ndërtuar jetën e tyre jashtë vendit. Të jesh emigrant dhe të futesh në tregun e...

U helmuan 150 persona. AKU bllokon pastiçerinë, nisin hetimet

Autoriteti Kombëtarë i Ushqimit. Ka bllokuar pastiqerinë në Dibër, ku 150 persona u paraqitën në spital të helmuar. Mësohet se inspektorët kanë sekuestruar të gjithë...