Surprizon moti/Ja temperatura maksimale të premten!

October 12, 2017 0

TIRANE – Të paktën për ditën e nesërme hiqeni çadrën nga çantat, pasi një kohë e kthjellët dhe me diell pritet të karakterizojë gjithë territorin e vendit. Sipas Meteoalb, dielli do të jetë në kulmin

Ja çfarë kanë parashikuar meterologët për nesër!

October 11, 2017 0

Surprizon sërish moti, ja çfarë parashikojnë meteorologët për nesër Moti do vijojë të na surprizojë me vranësira ku në fundjavë pritet që të bien reshje. Ndërsa me të lënë pas fundjavën temperaturat sipas meteorologëve do