11:52 - 23 Shkurt, 2019

Etiketim: parashikim

Margaret Atwood, shkrimtarja që ka parashikuar gjithçka

Intervista e Lauren Oyler me autoren Margaret Atwood.      Margaret Atwood është autorja, e cila ka fituar çmime për më shumë se 40 libra të...

Mediat greke: Kacifa e kishte parashikuar vdekjen. Ja çfarë i kishte...

Media greke ‘Espressonews.gr’ raporton se Kostandinos Kacifa, që u vra në një shkëmbim zjarri me forcat RENEA, e kishte parashikuar vdekjen e tij. Sipas Espressonews.gr,...

CIA: Evropa ndahet në tri pjesë, ja ku do jetë Shqipëria!

CIA e sheh kontinentin evropian shumë të ndryshëm nga ai që është sot. Nje studim i bere edhe me agjencine Stratfor, parashikon ndryshime te medha...

Surprizon moti/Ja temperatura maksimale të premten!

TIRANE - Të paktën për ditën e nesërme hiqeni çadrën nga çantat, pasi një kohë e kthjellët dhe me diell pritet të karakterizojë gjithë...

Ja çfarë kanë parashikuar meterologët për nesër!

Surprizon sërish moti, ja çfarë parashikojnë meteorologët për nesër Moti do vijojë të na surprizojë me vranësira ku në fundjavë pritet që të bien reshje....

Reshjet e para të shiut në vend, ja parashikimi për...

Mbrëmjen e sotme (e shtunë) është ndjerë më në fund pak freski dhe disa pika shiu në Tiranë pas gjithë atyre ditëve përvëluese. Shumë qytetarë...

Parashikimi i motit/ Kujdes, parashikohen temperatura ekstreme gjatë…

Mesdita e se premtes por edhe e shtuna do te jene me te nxehtat e kesaj jave. Pritet qe temperatura maksimale te ngjitet mbi...