23:04 - 21 Mars, 2019

Etiketim: oborr

Ide si mund ta transformoni ballkonin tuaj, në një ambjet të...

Shtëpia që të quhet e bukur, nuk duhet vetëm të jetë e arreduar bukur brenda, por duhet të ketë dhe një oborr të  mirëorganizuar. Nëse...

Transformoni oborrin e shtëpisë suaj, duke u frymëzuar nga këto ide!

Oborri i shtëpisë është një nga ambjentet që ka nevojë për vëmendje, dhe gjithmonë duhet treguar kujdes me të. Nuk është e lehtë të...

21 ide për kopshtin tuaj të vogël, me të cilat do...

Të kesh një shtëpi me oborr është një kënaqësi më vete edhe nëse ai është i vogël. Mbi të gjitha tashmë që jemi në...

10 ide të mrekullueshme, si të përdorni drurin për të dekoruar...

Nëse jeni duke menduar të dekoroni oborrin e shtëpisë tuaj në mënyrë ekologjike, jeni pikërisht duke lexuar artikullin e duhur. Dritare.net ka sjellë për ju...

10 lulet që do e shndërrojnë oborrin tuaj në një mrekulli...

  Gjithnjë e më shumë, njerëzit preferojnë që oborret e tyre t'i kthejnë në kopshte të bukura e të lulëzuara. Një kopsht i bukur mund...

Foto/ Ide brilante për pishinë të vogël në oborrin tuaj

Nëse mendoni se oborri i vogël i shtëpisë tuaj nuk ju lejon të keni pishinën që gjithmonë keni dashur. Mos u shqetësoni sepse dritare.net...

Ide të mrekullueshme për të rrethuar oborrin tuaj

Të gjitha ata që zotërojnë një shtëpi private, duhet të marrin të gjithë kohën e duhur për të zgjedhur disa nga këto dizenjo të...

Ide për të dekoruar oborrin tuaj

Gjelbërimi kurrë nuk ikën nga moda për oborrin tuaj. Lulet e sapoçelura, do t'i japin ndriçim shtëpisë suaj dhe do ta bëjnë oborrin tuaj,...