02:26 - 20 Mars, 2019

Etiketim: nuse

Po martoheni në dimër? Ja disa fustane të mahnitshëm për nuset!

Kur vajzat martohen, zgjedhja më e vështirë është fustani i nusërisë. Kjo gjë është mëse normale, sepse është dita e tyre më e lumtur...

Fotot e para/ Shikoni princeshë Eugenian, nuse!

Princeshë Eugenia martohet sot! Ajo mbërriti në St. George’s Chapel në Winsdor Castle, me një fustan nusërie të mrekullueshëm. Fustani i saj mahnitës, është stiluar...

Foto prekëse/ Veshur me vello, nusja shkon te varri i të...

Ëndrrat u thyen në mes, dashuria vërtetoi edhe njëherë se është e pafundme. Në ditën e dasmës, një nuse e re, veshur me fustan...

E veshur si nuse, Eneda Tarifa zbulon surprizën

Këngëtarja shqiptare, Eneda Tarifa në një postim në llogarinë e saj në Instagram shfaqet e veshur si nuse, me vello përkrah dy artistëve të...

Majk: Më gjeni një nuse dhe do t’ju paguaj!

Majk Aveli, është ndër reperët më të njohur në vend, por jo vetëm. Zëri i tij i veçantë, i ka sjellë famë të madhe në...

Martohet papritur këngëtarja shqiptare, ja fotoja nuse!

Rona Nishliu, këngëtarja shqiptare që ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion, në vitin 2012, është martuar. Ajo asnjëherë nuk ka folur për lidhjen e saj publikisht,...

Shkon të marrë nusen, rrëzohet helikopteri në Korçë

Një helikopter privat, ishte prenotuar për të marrë nusen, por është përplasur me një pemë dhe është rrëzuar. Ngjarja ka ndodhur në periferi të Korçës,...

Pagesa deri në 5 mijë ‎€, flasin vajzat shqiptare të martuara...

Një hulumtim në Serbi sjell realitetin e vajzave nga Shqipëria te martuara vitet e fundit në këtë vend. Gazetari Marin Mema me “Gjurmë Shqiptare”, ka...

Një nuse shtëpie si Armina, shikoni çfarë i gatuan Shkëlzenit!

Siç duket, këtë fundjave, armina ka vendosur t’ia kushtojë të gjithë kohën shtëpisë dhe partnerit të saj. Nëpërmjet disa fotove të postuara nga Armina,...

Tronditëse/Nusja e shtëpisë grabit paratë, flet vjehrri

Nusja hajdute denoncohet për herë të parë në një studio televizive nga ish-vjehrri i saj. Një 22-vjeçare grabit paratë dhe sendet prej floriri në...

Parukierja turpëron vajzën në facebook, por pastaj i kërkon falje publike

Vera është sezoni më i preferuar i shqiptarëve për dasma. Por, ka raste që dita më e bukur për shumë vajza, të shndërrohet në...

Nusja bën për spital vjehrrën, flet burri: Më ndau prindërit, tani...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Dragostunjë të Librazhdit, ku nusja ka dhunuar vjehrrën dhe e ka bërë atë për në spital....

U vetëvra me armën e shërbimit, familja e vesh nuse. Pengu...

I kishin veshur fustan të bardhë e do ta përcjellin nuse drejt banesës së fundit, me një të vërtetë që me sa duket e...

Kjo nuse do t’ju kujtojë Hirushen

Kemi parë disa nga fustanet më ektravagante të të gjitha kohërave, por për asnjë nuse nuk kemi thënë “Hirushja”, Ndërsa kjo nuse nga Indonezia...

Pas sherrit nuse–vjehrrë, ja çfarë komenton aktorja e njohur!

Sherri televiziv mes nuses dhe vjehrrës ka ndezur një debat që gjithmonë ka ekzistuar dhe vazhdon të mbetet i diskutueshëm në shoqërinë shqiptare. Shumë komentues...