Martohet papritur këngëtarja shqiptare, ja fotoja nuse!

September 9, 2018 0

Rona Nishliu, këngëtarja shqiptare që ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion, në vitin 2012, është martuar. Ajo asnjëherë nuk ka folur për lidhjen e saj publikisht, por kanë qenë paparacët ata që shpesh herë e kanë

Shkon të marrë nusen, rrëzohet helikopteri në Korçë

August 5, 2018 0

Një helikopter privat, ishte prenotuar për të marrë nusen, por është përplasur me një pemë dhe është rrëzuar. Ngjarja ka ndodhur në periferi të Korçës, dhe fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. Shkaku i rënies

Kjo nuse do t’ju kujtojë Hirushen

April 13, 2017 0

Kemi parë disa nga fustanet më ektravagante të të gjitha kohërave, por për asnjë nuse nuk kemi thënë “Hirushja”, Ndërsa kjo nuse nga Indonezia vërtet e meriton, këtë emër, Duhet thënë që edhe ceromonia e