Mozzik prezanton nënën e tij

August 3, 2017 0

Reperi Mozzik është një nga këngëtarët më të sukseshëm dhe të kërkuar të momentit. Përveç fotove nga koncertet apo videoklipet e tij. Mozzik ka prezantuar së fundmi edhe nënën e tij. “Vetë fjala dashuri osht

Njihuni me të dashurën e Mozzik

June 1, 2017 0

Ka kohë që reperi ka shkëmbyer komente nga më të ndryshmet në rrjetin social Instagram me një vajzë e cila nuk jeton në Kosovë dhe e cila ka një stil mjaft të veçantë. Por reperi