06:50 - 21 Shkurt, 2019

Etiketim: Mozzik

Mozzik na tregon jetën e tij, në një foto

Reperi kosovar Gramoz Aliu, i njohur me emrin artistik Mozzik sëbashku me partneren e tij Loredana Zefi, janë bërë prindër kohët e fundit. Loredana solli...

Pas Bonnie & Clyde, Mozzik dhe Loredana sjellin hitin e radhës...

Nuk është hera e parë dhe as  e fundit që çifti më i përfolur i ditëve të fundit, të sjellin bashkëpunime muzikore bashkë. Është fjalë...

Loredana poston foton e ëmbël të Hanës

Pak ditë më parë, Mozzik dhe Loredana u bënë prindër të një engjëlli të vogël. Loredana dhe Mozzik kanë ndarë me fansat një foto...

Vajza e Mozzik merr dhuratën  e parë nga fansat e babit

Reperi kosovar Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi, janë bërë së fundmi prindër të një vajze. Lindja e vajzës së Mozzik mesa duket ka...

Loredana konfirmon shtazaninë më urimin që i bëri Mozzikut për ditëlindje

Reperi i njohur kosovar Mozzik, sot feston ditëlindjen e tij të 23-të. E fejuara e tij, Loredana Zefi, e ka uruar në mënyrë mjaft...

Mozzik dhe Loredana do bëhen prindër, kjo foto i thotë të...

U përfol shpesh për një shtatzëni të mundshme mes çiftit të showbizit, Loredana Zefi dhe Mozzik, por ata asnjëherë nuk reaguan ndaj zërave. Këtë herë,...

 Madam u fshi nga You Tube, ja ku mund ta ridëgjoni...

Nuk ka shumë kohë nga largimi i reperit Mozzik nga  studioja muzikore “One Record”, dhe ai publikon këngën e tij, “Madam”, e cila u...

Mozzik shkëputet nga muzika, shijon pushimet me të dashurën

Mozzik, është një nga reperët më të njohur shqiptarë.Pas këngës së suksesshme “Xhelozia”, si duket ai po shijon pushimet me të dashurën e  simpatike...

Mozzik prezanton nënën e tij

Reperi Mozzik është një nga këngëtarët më të sukseshëm dhe të kërkuar të momentit. Përveç fotove nga koncertet apo videoklipet e tij. Mozzik ka...

Mozzik këndon “Despacito”, por ka një mesazh për të dashurën

Despacito, padyshim ështër konfirmuar si një hit botëror. Kënga dëgjohet kudo dhe nga të gjithë. Të shumtë janë ata që kanë bërë versione të ndryshme...

Njihuni me të dashurën e Mozzik

Ka kohë që reperi ka shkëmbyer komente nga më të ndryshmet në rrjetin social Instagram me një vajzë e cila nuk jeton në Kosovë...