Si do jetë moti, e enjte 19 prill

Prill 18, 2018 0

Sinoptikanët parashikojnë edhe për ditën e enjte mot me kthjellime dhe vranësira. Ndërkohë, që gjatë gjithë ditës pritet të ketë edhe reshje shiu me karakter lokal dhe intensitet të ulët thuajse në të gjithë vendin.

Si do jetë moti, e mërkurë 18 prill

Prill 17, 2018 0

Gjatë gjithë ditës së mërkurë parashikohet të kemi sërish mot të paqëndrueshëm dhe me vranësira. Reshjet e shiut me intensitet të ulët do të jenë të pranishme në të gjithë territorin e vendit. Madje gjatë

Si do jetë moti, e martë 17 prill

Prill 16, 2018 0

E marta sjell shiun, i cili pritet të zgjasë për disa ditë. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjithë dita e martë do të jetë më mot të vranët si dhe me reshje me intensitet

Ja si do të jetë moti deri në fund të muajit!

Prill 16, 2018 0

Gjatë javës së parë, kushtet atmosferike do të jenë të paqëndrueshme, duke sjellë në territor shira të përkohshme. Sipas “MeteoAlb”, shirat do të jen në formë rrebeshesh afatshkurtra, të martën dhe të mërkurën, kryesisht në

Si do jetë moti, e hënë 16 prill

Prill 15, 2018 0

Gjatë ditës së premte do të kemi një mot me vranësira dhe me reshje shiu me të karakterit lokal. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, zonat të cilat do të preken nga reshje shiu me

Si do jetë moti e premte, 13 prill

Prill 12, 2018 0

Gjatë ditës se premte parashikohet një mot i mirë dhe me temperatura të larta, të cilat në vlerat e tyre maksimale do të shkojnë deri në 26 gradë celsius në mesditë. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit

Si do jetë moti, e enjte 12 prill

Prill 11, 2018 0

Gjatë ditës së enjte do të kemi një mot të mirë dhe pa vranësira. Gjithashtu sipas sinoptikanë të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, temperaturat do të arrijnë deri në 27 gradë celsius në mesditë. Gjithashtu edhe në

Si do jetë moti, e martë 10 prill

Prill 9, 2018 0

Dita e martë do të jetë me mot të mirë dhe me vranësira të pakta. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjatë gjithë ditës do të kemi një mot të kthjellët, i cili do të

Si do jetë moti, e hënë 9 prill

Prill 9, 2018 0

Gjatë ditës së sotme moti parashikohet të jetë i kthjellët dhe më vranësira të herëpashershme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, në të gjithë vendin do të kemi reshje shiu më intensitet shumë të ulët. Sa i

Si do jetë moti, e diel 8 prill

Prill 7, 2018 0

E diela vjen me diell të fortë dhe temperaturat pritet të arrijnë deri në 28 gradë celsius në mesditë. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjithë dita do të jetë e kthjellët me vranësira të

Moti/ Ja çfarë ju pret në fundjavë

Prill 7, 2018 0

Gjatë ditës së sotme parashikohet një mot kryesisht me diell, por nuk do të mungojnë edhe vranësirat e herëpashershme. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, temperaturat maksimale të kësaj dite do të shkojnë 25 gradë

Moti/ Rriten temperaturat në fundjavë

Prill 6, 2018 0

Fundjava do të jetë e ngrohtë kështu që do të kemi mundësi të shijoni dy ditë me diell megjithëse do të ketë edhe vranësira të herëpashershme. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, në dy ditët e ardhme

Si do të jetë moti, e mërkurë 4 prill

Prill 4, 2018 0

Gjatë ditës së sotme pritet të kemi një mot të mirë me vranësira kalimtare. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, ne të gjithë territorin e vendit do të kemi një kohë të ngrohtë dhe temperaturat në vlerat

Parashikimi i motit/ Muaji prill nis me shi dhe stuhi

Prill 1, 2018 0

Dita e parë e muajit prill vjen me temperatura më të ulëta në krahasim me ditët e kaluara. Gjithashtu sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjatë gjithë ditës së sotme do të kemi një mot

1 2 3 8