06:50 - 21 Shkurt, 2019

Etiketim: mobilim

Muret me gurë, risia më e re e dizajnimeve të shtëpive

Nëse deri tani keni marrë ide çfarë ngjyre të lyeni shtëpitë, apo çfarë letre muri t’i vendosni për të bërë të duket shtëpia më...

Ide si të transformoni shtëpinë tuaj, ashtu siç e keni ëndërruar

Shumë njerëz mendojnë se të kesh shtëpinë e ëndrrave, duhen shumë para, por kjo nuk është e vërtetë. Gjithkush mund të bëjë shtëpinë që...

Ngjyra, ngjyra, ngjyra. Këtë shtëpi mund ta kesh edhe ti!

Nëse doni që të keni një shtëpi të gjallëruar me ngjyra, është shumë e lehtë për ta pasur. Mjafton që ju të blini disa...

Ke një kuzhinë të vogël. Të mësojmë ne, si ta transformosh!

Nëse shtëpia juaj ka një hapësirë të vogël, dritare.net ka për ju disa ide në foto, sesi mund ta mobiloni kuzhinën tuaj. Janë ide...

10 ide si të mobiloni dhomën e ngrënies, në mënyrë moderne

Pavarësisht buxhetit dhe hapësirës në shtëpinë tuaj, këto 10 dhoma ngrënie, moderne dhe shumë funksionale, ju do të doni të keni njërën prej tyre...

33 ide industriale, si të arredoni banjat tuaja

Banja është një vend, së cilës i është dhënë një dekor estetik i pastër, me shumë skema, që rrotullohen rreth elegancës dhe të bukurës. ...

Si ta bësh të duket e madhe, një banjo të vogël

Hapësira e banjove mund të jetë e vogël, por sigurisht që nuk mund të mungojë arredimi modern i tyre. Këto ide ju kursejnë shumë...

20 ide si të arredoni dhomën e fëmijëve

Projektimi i dhomës së gjumit të fëmijës tuaj, mund të jetë një detyrë e vështirë, pasi ju duhet të merrni parasysh shumë aspekte. Para...

Foto/ Dhoma të vogla me dekorim të mahnitshëm

Një  dhomë  e vogël  mund të jetë një sfidë e vështirë për ta mobiluar apo edhe dekoruar, sidomos kur përdor mobilje për dhoma më të...