21:05 - 21 Prill, 2019

Etiketim: meshkuj

7 këshilla mode, që çdo mashkull duhet t’i ndjekë

Këshillat e modës nuk janë vetëm për njerëzit e pasur, por edhe për meshkujt që e dashurojnë stilin e bukur të të veshurit. Që...

Vajza, këto 8 gjëra, mos i diskutoni kurrë me meshkujt!

Gratë vdesin të flasin dhe të bëjnë thashetheme, prandaj dritare.net ju sjell disa rregulla të thjeshta komunikimi me burrat. 1. Mos flisni për ish të...

3 arsyet pse meshkujt braktisin vajzat e mira!

Ne e dimë që shumë nga ju besojnë në dashuri të përjetshme. Ndonjëherë një vajzë mund të duket e përsosur dhe përsëri i dashuri...

5 llojet e partnerëve, që mund t’ju shkatërrojë jetën

Kur takoni dike, ju mendoni se ai është i përsosur. Por, kur kjo periudhë romantike përfundon, ju arrini të njihni fytyrën e tyre të...

Këto janë gjestet që meshkujt adhurojnë, te femrat!

Kur ju filloni të mendoni për njerëzit që mund t’ju pëlqejnë juve, duhet të mendoni dhe ju se çfarë ata mund të pëlqejnë te...

10 gjërat nga veshjet e djemve, që çmendin vajzat

Na kanë mësuar të mos gjykojmë një libër nga kopertina, por ndonjëherë përshtypja e parë është ajo që ka rëndësi. Ajo ku bazohemi ne,...

Bashkëshortët më të mirë ju përkasin këtyre shenjave astrologjike

Zbuloni cilët janë meshkujt më të mirë te zodiakut për të kaluar jetën. Binjakët. Ata janë shumë të sjellshëm dhe të këndshëm. Si partnerë binjakët...

8 gjëra që djemtë i kërkojnë nga një vajzë, para martese

Një burrë para se t’i ulet në gjunjë një femre dhe t’i propozojë, kërkon shumë cilësi te ajo. Dritare.net ju sjell disa nga gjërat...

Foto/ Burrat dinë si të zgjidhin misione të pamundura

Truri i femrave është një mister i pazgjidhshëm për meshkujt, por ndonjëherë është edhe për femrat e vështirë për t’u interpretuar se çfarë ata...

Ju tregoj çfarë më ndodhi, kur hyra në chat si vajzë...

Si në çdo vend tjetër të botës edhe në vendin tonë të rinjtë por jo vetëm, hyjnë në chate  të ndryshme dhe njihen me persona...

Sytë ndryshe, mendja ndryshe, gjithçka ndryshe. 11 fakte shkencore, për dallimin...

Gjërat i shohin ndryshe Burrat dhe Gratë i shohin gjërat në mënyra të ndryshme, në kuptimin e drejtpërdrejtë të kësaj fjale. Burrat kanë retinë më...

Flasin më në fund mjekët, ja sa rezistojnë meshkujt pa marrëdhënie...

Meshkujt e kanë më të vështirë se femrat të rezistojnë pa kryer marrëdhënie seksuale. Ndaj mjekët më në fund kanë shuar kuriozitetin e të...

Gjërat të cilave meshkujt nuk u rezistojnë dot tek femrat!

Janë disa veçori të trupit femëror që duan s’duan ata, i çmendin meshkujt. Bussiness Insider shkruan se sa herë një burrë shikon trupin e...

Shtetet që kanë meshkujt dhe femrat më seksi në botë

Keni menduar ndonjëherë se ku mund të ndodhen femrat dhe meshkujt më të bukur në planet? Tani është shumë e thjeshtë, sepse një agjenci...

Këto janë tiparet e një femre ideale sipas meshkujve

Në kohën e instagramit dhe facebook-ut s’do mend që pamja ka fituar epërsi mbi thelbin, por kjo nuk do të thotë që kjo është...