Video/ Edhe makaronat e skaduara po na vrasin

September 3, 2018 0

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” nisi sezonin e ri duke shfaqur sesi tregtohen në mënyrë ilegale produkte të skaduara në një magazinë në Strumë të Roskovecit. Flori quhet personi që e zhvillon këtë aktivitet,

Receta darkës/ Supë me tul pule dhe makarona

April 16, 2018 0

Doni të gatuani një drekë apo darkë të shijshme për familjen tuaj? Atëherë jeni në vendin e duhur, pasi dritare.net ka për ju një recetë super të shijshme. Supa me tul pule dhe makarona është

Makarona të ftohta me avokado dhe domate

August 17, 2017 0

Për vlerat e avokados ju kemi folur vazhdimisht në Living. Një nga mënyrat më të mira për ta ngrënë, është receta e mëposhtme. Në vend të kaçkavallit mund të përdorni edhe djathë të bardhë! Koha

Spageti rozë, të shëndetshme dhe trendy!

August 16, 2017 0

Jo, kjo recetë nuk përmban asnjë ngjyrosës artificial! Është një pjatë e bukur për syrin dhe e shijshme për të konsumuar këtë mbrëmje! Po nëse ju themi se është edhe një pjatë e shëndetshme, do

Rama zbulon sekretin e fotos me makarona

May 6, 2017 0

Kryeministri i vendit Edi Rama u ka dhënë fund hamendësimeve të ndryshme ne lidhje me foton e tij duke ngrënë makarona. I pyetur në facebook nga një komentues nëse Rama e ka harruar foton kur