Lori Hoxha vishet me rroba të lira

January 26, 2018 0

Lori Hoxha është një prej vajzave më të komentuara në showbizin shqiptar. Që në daljet e para, ajo ka tërhequr vëmendjen me stilin e veçantë të veshjes. I cili është shumë i bukur, ndonëse shpesh

Aksidentohet kunati i Lori Hoxhës

August 12, 2017 0

Shpresim Bajraktari, 30 vjeç, drejtues i një prej bizneseve të njohura në Tiranë, u aksidentua rëndë ditën e djeshme. Bajraktari ka qenë në makinë me disa njerëz të tjerë, besohet 2 veta, dhe po udhëtonin

“Nuk e shpjegoj dot”, Lori Hoxha huton ndjekësit

July 8, 2017 0

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është një nga blogeret më me zë të momentit në Instagram.  Ajo herë pas herë  me postimet që bën, i ngatërron ndjekësit me mesazhin e komplikuar që fsheh në

1 2