01:32 - 14 Nentor, 2018

Etiketim: Lori Hoxha

Ja dhurata më e bukur që mori Lori Hoxha për ditëlindje!

Dje trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha festoi 25 vjetorin e lindjes. Nuk munguan urimet speciale nga miqtë, dhuratat nga familja dhe dedikime nga...

Poston foto në Instagram, komentuesit i vërsulen Lori Hoxhës

Lori Hoxha është një nga personazhet më të  përfolura të showbizit shqiptar. Blogerja e famshme në postimet në Instagram nuk nguron të na tregojë...

Lori Hoxha luajti ndoshta rolin më të rëndësishëm në dasmën e...

Siç mund ta keni marrë vesh tashmë, nese keni një lidhje me internetin, Sara Hoxha dhe Ledion Liço lidhën kurorë mbrëmë në Villa Erba...

Chiara Ferragni vesh të njëjtin fustan si Lori Hoxha

Fashionistja e njohur italiane Chiara Ferragni, gjithmonë na ka treguar se di të vishte. Këtë na e ka vërtetuar edhe njëherë pasditen e djeshme....

Lori Hoxha vishet me rroba të lira

Lori Hoxha është një prej vajzave më të komentuara në showbizin shqiptar. Që në daljet e para, ajo ka tërhequr vëmendjen me stilin e...

Ja arsyeja madhore që e pengoi trashëgimtaren e Topit të shkojë...

Gazetarë, moderatorë, spikerë, drejtues dhe të ftuar kanë festuar deri në orët e vona të mbrëmjes së djeshme mbylljen e këtij viti për Top...

Lori Hoxha ndryshon pamje, shfaqet me flokë të shkurtër

Fashionistja Lori Hoxha nëse shpesh ka eksperimentuar me stilin e veshjes, flokët nuk i ka ndryshuar kurrë. Epo mesa duket edhe këtyre i erdhi...

Lori Hoxha feston ditëlindjen, ja atmosfera dhe të ftuarit VIP!

Fashionistja Lori Hoxha, i ka nisur festimet për ditëlindje që në orën 00:00, kur data ka shënuar 19 tetor. Zakonisht Lori organizon festa të mëdha për ditëlindjen...

Mesazhi prekës i Lori Hoxhës për ditëlindjen e babait

Një ditë më parë themeluesi i “Top Medias” Dritan Hoxha do të festonte ditëlindjen e 49-të, por u nda tragjikisht nga jeta në një...

Trashëgimtaret e Top Channel në konkurrencë, ja kush e vjedh vëmendjen

Trashëgimtaret e Top Channel, Sara dhe Lori Hoxha kanë shijuar një tjetër dasmë, atë  të Marinës dhe Getoarit. Motrat ashtu si në dasmën e...

Lori Hoxha e sëmurë me grip, por kjo dhuratë i ngroh...

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është surprizuar gjatë ditës së sotme me një dhuratë që çdokush do ta donte, sidomos kur njuk ndihemi...

Konkurrencë midis motrave Hoxha, Lori tregon pse e fshiu Sarën nga...

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është një nga blogeret më të ndjekura në Instagram. Ajo njihet për stilin e saj të veçantë, për...

Lori Hoxha emocionohet në dasmën e Bes Kallakut dhe Xhensilës

Dasma e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt mblodhi mjaft personazhe të njohura të showbizit shqiptar. Midis tyre edhe trashëgimtaren e Top Channel, Lori Hoxhën,...

Aksidentohet kunati i Lori Hoxhës

Shpresim Bajraktari, 30 vjeç, drejtues i një prej bizneseve të njohura në Tiranë, u aksidentua rëndë ditën e djeshme. Bajraktari ka qenë në makinë...

Pushimet luksoze të Lori Hoxhës, ja destinacioni i rradhës

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha njihet për jetën luksoze që bën. Këtë herë Lori ka zgjedhur Italinë, për të shijuar pushimet e verës.  Bëhet...