07:46 - 21 Shkurt, 2019

Etiketim: Loredana Zefi

Vajza e Mozzik merr dhuratën  e parë nga fansat e babit

Reperi kosovar Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi, janë bërë së fundmi prindër të një vajze. Lindja e vajzës së Mozzik mesa duket ka...

Mozzik dhe Loredana do bëhen prindër, kjo foto i thotë të...

U përfol shpesh për një shtatzëni të mundshme mes çiftit të showbizit, Loredana Zefi dhe Mozzik, por ata asnjëherë nuk reaguan ndaj zërave. Këtë herë,...