Borina, vajza e derës përballë

August 2, 2018 1

Vajza të suksesshme shqiptare ka plot, brenda dhe jashtë vendit, të cilat gjithmonë kanë treguar se dinë t’ia dalin. Në një nga kryeqytetet më të mëdha të botës, dhe më të vështirë për të arritur

Londër, zhveshur me biçikleta. Ja pse!

June 10, 2018 0

Ditën e djeshme në Londër u rikthye udhëtimi nudo me biçikleta, që protestojnë kundër kultures së makinave dhe celebrojnë dashurinë për trupin njerëzor. Njerëzit çdo vit dalin lakuriq, me biçikleta. Udhëtimi kete here u zhvillua

Foto/ Kur nuk të shpëton dot as luksi

October 4, 2017 0

Aksioni kundër makinave luksoze nuk po zhvillohet vetëm në Shqipëri, por edhe në Angli, me ndryshimin e vetëm, se atje gjobiten dhe nuk sekuestrohen. Policia e Londrës ka zhvilluar një sërë operacionesh të veçanta, për

Foto/ Aksident tragjik në Londër, vdes shqiptari

August 30, 2017 0

Një shtetas shqiptar ka mbetur i vrarë në Londër ndërsa po shkonte me biçikletë për në punë. Ai është Ardian Zagani, shtetas shqiptar, i cili pësoi plagë fatale kur ai u godit nga një kamion

1 2 3