20:47 - 17 Dhjetor, 2018

Etiketim: llogora

Fotot e rralla të jugut, në plazh shkohej me rrugë kalldrëmi...

Në vitet 1930 për të shkuar në plazhet dhe bukuritë e Jugut, duhet të kalojë nëpër rrugët e kalldrëmit të Llogorasë. Në vitet ’30 nisi...

Goca, nisi plazhi në Dhërmi!

Nga Fjorda Llukmani Siç duket vapa e madhe u bë sebep që unë dhe shumë të tjerë ta fillojmë plazhin javën e parë të prillit....