11:36 - 19 Janar, 2019

Etiketim: Kukan

Rekomandimi/ Kukan: Shqipëria duhet të vazhdojë të japë rezultate në luftën...

Eurodeputeti dhe anëtar i Komisionit të Punëve të Jashtme të Parlamentit Europian, Eduard Kukan ka përshëndetur rekomandimin e Komisionit Europian për çeljen e negociatave...

Kukan jep lajmin e mirë: Nesër hapen negociata me Shqipërinë

Shqipëria pritet të marrë rekomandimin për hapjen e bisedimeve të anëtarësimit, ka pohuar për Deutsche Welle, anëtar i Komisionit të Punëve të Jashtme të...