Foto e video/ Oprah Winfrey pushime në Adriatik

August 25, 2018 0

Oprah Winfrey, drejtuese e një rrjeti televiziv, aktore, prodhuese emisionesh dhe një ndër gratë më me ndikim në botë, po kalon pushimet buzë Adriatikut, në Mal të Zi dhe Kroaci. Winfrey ka postuar foto dhe

Ja kur do të luhet ndeshja Kosovë- Kroaci!

September 3, 2017 0

Ndeshja mes Kroacisë dhe Kosovës u ndërpre dje për shkak të reshjeve të dendura të shiut, në stadiumin e Zagrebit. UEFA ka marrë vendimin që kjo ndeshje të vazhdojë sot.  Ky takim do të nisë