14:41 - 23 Janar, 2019

Etiketim: komente

Olti Curri thumbon sërish Adelina Tahirin: Më nxjerr mallin e Azizit

Në një postim në Instagram, Adelina Tahiri kishte nxjerrë një foto të sajën me bashkëshortin. Në foto, Adelina kishte përdorur filtër Instagrami, dhe bashkëshorti...

Poston foto në Instagram, komentuesit i vërsulen Lori Hoxhës

Lori Hoxha është një nga personazhet më të  përfolura të showbizit shqiptar. Blogerja e famshme në postimet në Instagram nuk nguron të na tregojë...

Jetoni në këtë botë, apo në Hënë? Rama replikon komentuesit për...

Kryeministri Edi Rama, nuk ka bërë deri tani asnjë reagim në lidhje me masakrën e Selenicës, ku 8 persona humbën jetë. Por, gjatë replikave që...

Autori i masakrës në Selenicë, ironi me Ramën para arrestimit. A...

Autori i vrasjes së 8 personave në Selenicë, Ritvan Hykaj, para se të arrestohej, gjeti kohë edhe të futej në Facebook duke sfiduar kryeministrin...