03:32 - 17 Tetor, 2018

Etiketim: Justin Bieber

Me Haileyn përkrah, Justin Bieber vazhdon e qan për Selenën

Disa orë pasi Justin Bieber u fotografua pranë kishës, duke qarë me ngashërim për Selena Gomez, ai u fotografua përsëri. Këtë herë ai ishte në...

Nuk pritej, Justin Bieber preket rëndë nga gjendja shëndetësore e Selenës

Justin Bieber, mbrëmë kaloi një natë të trishtuar pasi mori vesh lajmin që Selena Gomez ishte shtruar në spital psikiatrik. Gjendjen e tij të...

Hailey Baldwin fotografohet me unazë martese në gisht

Kohët e fundit po përflitet për një martesë mes Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, ku mendohet se ata janë martuar në Nju Jork javën...

Hailey Baldwin heq dorë nga modelingu për Justin Bieber

Ndërsa Haiey Baldwin dhe Justin Bieber ndodhen në Javën e Modës në Nju Jork, modelja Hailey ka thënë që do heq dorë nga modelingu,...

Selena Gomez po lutet që Justin mos të martohet me Haileyn

Edhe pse u bënë disa muaj që Selena Gomez është ndarë me Justin Bieber, ajo akoma ka ndjenja për këngëtarin. Një burim për HollywoodLife ka...

Hailey dhe Justin shtyjnë dasmën për vitin tjetër, ja pse!

Edhe pse mendohej se do kishim një dasmë të çiftit më të përfolur Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, ajo nuk do bëhet. Sipas TMZ, çifti...

Çfarë t’ju ketë ndodhur? Justin Bieber dhe Hailey Baldwin fotografohen duke...

Dita e djeshme, për çiftin më të përfolur të showbizit, ka qenë shumë emocionale. Ndërsa përfunduan shëtitjen e tyre me biçikletë në rrugët e Nju...

Selena Gomez i shkruan letër Justin Bieber, ja çfarë i tha!

Historia e dashurisë mes e Justin Bieber dhe Selena Gomez, ka pasur shumë ulje dhe ngritje që nga viti 2010 kur ata ishin në...

Kur do martohet me Haily Baldwin? Justin na e tregon vetë

Bustin Bieber dhe Haily Baldëin nuk është bërë ende një muaj që janë fejuar, dhe dasma e tyre do të vijë më shpejt nga...

S’ka më Justin dhe Selena në rrugë,  dyshja merr vendimin e...

Lajmi befasues i kësaj ishe bashkimi i Selena Gomez dhe Justin Bieber. Çifti iu rikthye lidhjes dhe një sërë fotosh bënë xhiron e botës...

Foto/ Pas ndarjes, Selena Gomez ribashkohet me Justin Bieber

Selena Gomez, pas një lidhje prej 10 muajsh me këngëtarin The Weeknd, është ndarë për t'u rikthyer në krahët e dashurisë së saj të...

Justin Bieber i shkruan Elvana Gjatës, ja përgjigjia e saj!

Ky vit premton shumë për këngëtaren shqiptare, producenti i Justin Bieber, ka disa fjalë për Elvana Gjaten. Nuk ka më dyshime, Elvana Gjata tashmë...

Këta njerëz të famshëm janë anëtarë të Iluminatit, organizata që fshihet...

Iluminati është një shoqëri sekrete e themeluar në vitin 1776 me qëllim dominimin e botës. Iluminati ka mjaft agjentë të infiltruarnë sektorin e bankave,...

Bie çmimi i gazit në vend, por nafta ende nuk ka...

Në pjesën më të madhe të pikave të tregtimit, një litër gaz shitet me 62-69 lekë për litër, nga deri në 75 lekë për...

Kjo këngë nuk pëlqehet vetëm nga shqiptarët, por edhe nga Justin...

Mund të themi pa frikë se “Despacito” është kthyer në një nga këngët më të pëlqyera për shqiptarët. E dëgjon thuajse kudo: në “club”-e,...