16:31 - 20 Prill, 2019

Etiketim: ide

Ide brilante si të organizoni hapësirën, në dhomën e gjumit!

Dhomat e gjumit janë hapësirat tona më të dashura. Është vendi ku ne kthehemi me shumë dashuri, pas një dite të gjatë pune. Gjithashtu...

Disa ide frymëzuese, si të transformoni oborrin e shtëpisë tuaj

Oborri i shtëpisë është një nga ambjentet që ka nevojë për vëmendje, dhe gjithmonë duhet treguar kujdes me të, sidomos tani në pranverë. Nuk është...

Keni banjë të vogël? Disa ide fantastike si ta arredoni!

Arredimi i një banje të vogël mund të jetë i ndërlikuar, nuk ka shumë hapësirë për t’i organizuar gjërat, duket shumë rrëmujë dhe mezi...

Kuzhinë të vogël? Disa ide fantastike si t’i organizoni gjërat!

Kuzhinat e vogla mund të jenë problem, pasi nuk lëvizni ashtu siç doni, gjërat bëhen më shpejt pis dhe ju ngre nervat mungesa e...

Çfarë të vishni natën e Vitit të Ri!

Nata e ndërrimit të viteve po afron, ashtu si edhe party. Për t’u dukur sa më shik natën e Vitit të Ri, dritare.net ka...

10 truke nga njerëz të varfër, por të zgjuar

Disa njerëz lindin të zgjuar, ndërsa disa të tjerë bëhen duke kaluar në avantazh mbi të tjerët. Gjithashtu, ka njerëz "legjendarë", të cilët sjellin...

Ide si të përdorni gjërat e zakonshme, në mënyrë komplet ndryshe

E keni provuar ndonjëherë të pastroni fenerët e makinave me pastë dhëmbësh? Nëse jo, provojeni, sepse është një pastrues profesionistë. Dritare.net do ju tregojë...

20 ide fantastike, si t’i përdorni tapat e verës!

Mos i hidhni tapat e shisheve, por përdorini për të dekoruar shtëpinë. Edhe nëse nuk pini verë, kërkojani familjarëve tuaj, miqve që t’ju japin...

Këta njerëz janë kampionët e fotove!

Për të realizuar foton ideale, shumë njerëz kanë disa ide mahnitëse. Maniakët e fotove gjithmonë eksplorojnë me idetë e tyre. Presin çastin dhe vendin...

Ide si të përdorni litarët e zakonshëm, pë të dekoruar shtëpinë

Interneti është vendi ku ti mund të gjesh informacione dhe ide, pafund. Dritare.net do ju jap disa ide sesi mund të përdorni litarë të...

Ide të veçanta, si mund të dekoroni me goma makine!

Dekori i mirë, e bënë shtëpinë dhe oborrin tuaj të veçantë. Për të qenë unikë në dekorim, duhet të jeni pak kreative, për këtë...

Keni kuzhinë të vogël?  Shikoni dhe mësoni, si ta organizoni!

Hapësira është gjithmonë problem, kur vjen fjala te shtëpia. Ne gjithmonë përpiqemi të krijojmë hapësirë në secilën dhomë të shtëpisë, dhe të arredojmë si...

Si të fitoni para, me kartonët e letrave higjienike!

Ka njerëz që paguajnë për to. Kartonët e letrave higjienike janë bezdisëse kur boshatisen dhe të gjithë ne i hedhim, sapo i mbarojmë. Por nuk...

Ide frymëzuese për të transformuar shtëpinë brenda ditës

Të gjithë dëshirojmë të kemi një shtëpi komode dhe të bukur. Për të pasur një shtëpi të tillë, sot është shumë e thjeshtë. Mos...

Si t’i kombinoni veshjet, në vjeshtë!

Neve na pëlqen t’i kombinojmë vetë veshjet tona. Sidomos tani në vjeshtë, ku kemi më shumë rroba dhe lloje të ndryshme ngjyrash. Xhaketë xhins,...