Horoskopi i datës 19 gusht 2018

August 18, 2018 0

Dashi Vetëm komunikimi do ju ndihmojë ta kaloni vështirësitë gjatë kësaj dite. Nëse keni një lidhje flisni me partnerin edhe për ndonjë dyshim të vogël që do keni sepse nëse lihen pas dore ato mund

Horoskopi i datës 18 gusht 2018

August 17, 2018 0

Dashi Venusi do ju bëjë të zhyteni në mënyrë nostalgjikë në të shkuarën tuaj e hershme dje ka rrezik të harroni të mendoni për të ardhmen. Nëse keni një lidhje, do keni disa debate të

Horoskopi i datës 17 gusht 2018

August 16, 2018 0

Dashi Mërkuri më në fund do ju bëjë më realistë. Kjo gjë do bëjë që ju të shmangni gabimet dhe të mos nxitoheni për asgjë. Nëse jeni në një lidhje duhet të jeni shumë më

Horoskopi i datës 16 gusht 2018

August 15, 2018 0

Dashi Mos luani me nervat e të tjerëve sot sepse keni për të pasur probleme shumë serioze më pas. Nëse jeni në një lidhje gjithçka do shkojë mirë dhe do jetoni në një ambient harmonik

Horoskopi i datës 15 gusht 2018

August 14, 2018 0

Dashi Ideja për të ndryshuar drejtim sot do bëhet edhe më ë fortë. Marsi do ju bëjë të reflektoni më gjatë para se të hidhni hapa. Nëse jeni në një lidhje mbyllja në vetvete për

Horoskopi i datës 14 gusht 2018

August 13, 2018 0

Dashi Gjërat e zakonshme do ju mërziten tej mase sot dhe do kërkoni me çdo kusht të bëni ndryshime. Urani do ju mbështesë pafund. Nëse jeni në një lidhje nuk duhet të bëni lëshime përherë,

Horoskopi i datës 13 gusht 2018

August 12, 2018 0

Dashi Dita e sotme do ju sjellë shumë surpriza të bukura sot. Në shume momente do ndiheni vërtet sikur jeni në një ëndërr. Për ju të dashuruarit do të jetë një ditë plot ngjyra. Mundohuni

Horoskopi i datës 12 gusht 2018

August 11, 2018 0

Dashi Kjo ditë do jetë përgjithësisht e qetë. Ju të dashuruarit do e bëni çdo gjë me vetëdije dhe do mendoheni mirë para se të hidhni një hap. Mund të arrini edhe në dakordësi me

Horoskopi i datës 11 gusht 2018

August 10, 2018 0

Dashi Kjo do jetë një ditë shumë aktive për ju. Nëse jeni në çift, jeta sentimentale do ju përmirësohet. Do jeni më afër partnerit tuaj dhe do e keni më të lehte të komunikoni me

Horoskopi i datës 10 gusht 2018

August 9, 2018 0

Dashi Marsi dhe Mërkuri do ju bëjnë të keni reagime të forta gjatë kësaj dite sidomos në familje. Mundohuni të tregoheni më të moderuar nëse nuk doni probleme serioze. Nëse jeni në një lidhje duhet

Horoskopi i datës 9 gusht 2018

August 8, 2018 0

Dashi Planetët do i keni gjatë gjithë kohës në krah gjatë kësaj dite kështu dhe gjithçka do ju ecë mirë. Nëse jeni në çift, lidhja që keni krijuar do jetë pika juaj e dobët dhe

Horoskopi i datës 8 gusht 2018

August 7, 2018 0

Dashi Sot do i kushtoni rëndësi të madhe jetës tuaj sociale dhe aspak profesionale. Nëse keni një lidhje Dritare.net parashikon një ditë të këndshme, por pa ndonjë pasion të jashtëzakonshëm. Të paktën nuk do keni

Horoskopi i datës 7 gusht 2018

August 6, 2018 0

Dashi Gjatë kësaj dite mund të kaloni edhe disa sfida, por gjithsesi çdo gjë do përfundojë si duhet. Nëse keni një lidhje do bëni përpjekje reale në mënyrë që ta forconi edhe më tepër marrëdhënien

Horoskopi i dates 6 gusht 2018

August 5, 2018 0

Dashi Ka mundësi që dita e sotme të jetë disi delikatë për ju dhe në disa momente mund të nidheni të pasigurt. Ju që keni një lidhje nuk do jeni shumë diplomatë dhe të qenit

Horoskopi i datës 5 gusht 2018

August 4, 2018 0

Dashi Dita e sotme ka për të qenë shumë më e mirë nga sa e kishit ëndërruar. Ju të dashuruarit do kaloni një ditë fantastike falë përkudjesit të Venusit dhe Marsit. Do jeni sensualë dhe

1 2 3 7