02:48 - 23 Janar, 2019

Etiketim: grup

Vdes Gilberto Benetton, themeluesi i grupit “Benetton”

Bashkëthemeluesi i markës së modës dhe grupit  ‘Benetton’, Gilberto Benetton ka ndërruar jetë në moshën 77-vjeçare. Një nga figurat më të njohura italiane, ndërroi...

Pjesë e grupit kriminal, arrestohet 31-vjeçari në kërkim

Një 31-vjeçar është vënë  në pranga, nga policia  e Sarandës. 31-vjeçari, Ervis Veizi ishte shpallur në kërkim dhe është arrestuar në flagrancë, mëngjesin e...

Shkatërrohet banda e trafikantëve të njerëzve, ja sa euro merrnin për...

Mëngjesin e sotme, Polica e Shkodrës, ka finalizuar operacionin e koduar ‘GARANTUESIT”, ku janë arrestuar 8 shtetas shqiptare dhe janë shpallur në kërkim dy...

Fluturimi me parashutë nga Llogoraja, më ndryshoi jetën

Nga Fjorda Llukmani Sa herë dikush më pyet cila është dëshira imë më e madhe në botë, u them që do doja të kisha krahë...