01:35 - 14 Nentor, 2018

Etiketim: fustane

Po martoheni në dimër? Ja disa fustane të mahnitshëm për nuset!

Kur vajzat martohen, zgjedhja më e vështirë është fustani i nusërisë. Kjo gjë është mëse normale, sepse është dita e tyre më e lumtur...

20 fustane që mund t’i vishni në punë dhe në dasma

Dritare.net e di që ju vajzat gjithmonë blini 100 fustane dhe i vishni nga një herë, sepse një fustan që blini për dasmë, nuk...

Ja si të kombinoni fustanet edhe në ditë të ftohta!

Është shumë keq kur blen një fustan, e vesh njëherë, pastaj të mbetet në gardërobë, sepse vera zgjat pak dhe i ftohti vjen shpejt. ...

10 fustanet që duhet t’i vishni në tetor

Bashkë me vjeshtën vijnë edhe modelet e fundit të veshjeve. Industria e modës, në çdo sezon, është gati të sjellë stilet e fundit. Dritare.net...

Fustane të lirshme që do ju bëjnë të dukeni gjithmonë bukur

Nuk ka rëndësi sesa fustane kemi në gardërobë, ne vajzat gjithmonë do e kemi patjetër në mangët. Fustanet janë ajo lloj veshje që nuk...

Foto/ 12 fustane vjeshte që nuk do nguroni t’i blini

Dritare.net ju sjell trendet e fundit të modës, dhe këtë herë ka zgjedhur t’ju njoh me fustanet e vjeshtës. Janë të thjeshtë, praktikë dhe mjaft...

Unikë dhe të përsosur, shikoni fustanet e nusërisë së Chiara Ferragnit!

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni,  këtë fundjavë i dha fund beqarisë duke u martuar me këngëtarin Fedez. Të dy janë prindër të Leos,...

Të gjithë e humbën momentin e ëmbël mes Ariana Grandes dhe...

OK, kjo është shumë e bukur, apo jo? Nicki Minaj dhe Ariana Grande, prej kohësh janë mikesha me njëra-tjetrën. Të dyja e ndihmojnë njëra-tjetrën gjithashtu. Epo...

Keni dasmë në vjeshtë? Ja disa ide çfarë të vishni!

Vjeshta konsiderohet si stina e veshjeve formale. Përzgjedhja e një veshjeje në këtë stinë, veçanërisht në evente të rëndësishme si dasmat, nuk është aspak...