16:36 - 20 Prill, 2019

Etiketim: fustane

Disa modele fustanesh, për një mbrëmje festive!

Fundjava është këtu, dhe sigurisht, një mbrëmje festive do ta keni sonte, ose të dielën mbrëma. Një festë me miqtë, një darkë familjare, apo...

Sezoni i fustaneve, ja disa modele që do ju bëjnë të...

Pranvera dhe vera janë stinët e fustaneve. Të gjithë vajzat janë të fiksuara të kenë fustane të ndryshme në gardërobë, për përditë, mbrëmje dhe...

Do shkoni në party këtë fundjavë, ja fustanet që mund të...

Fundjava është për t’u argëtuar, dhe ku më mirë sesa në një festë me miqtë tuaj. Nëse keni planifikuar dhe ju këtë fundjavë të...

Pranvera po vjen, ja disa fustane që duhet t’i keni në...

Tani që po shkojmë drejt stinës së bukur të pranverës, gardëroba juaj duhet të rigjallërohet me veshje të reja. Fustanet janë veshja e preferuar e...

Ja disa modele fustanesh, për mbrëmje festive!

Keni planifikuar të shkoni në ndonjë festë këtë fundjavë? Nëse po, dritare.net ka disa ide se çfarë fustani mund të vishni. 2019 ka ardhur me...

Sandra Oh mahnit në Golden Globe,  tre fustane në një mbrëmje!

Aktorja e njohur Sandra Oh nuk është një e huaj në skenën e Golden Globe. Ajo ka fituar çmime të ndryshme, për rolet e...

Në mbrëmjen e Vitit të Ri, këto fustane janë zgjedhja e...

Nëse akoma nuk e keni blerë fustanin e mbrëmjes së Krishtlindjeve, dritare.net ka sjellë për ju disa ide fantastike se çfarë mund të vishni. Ju...

Krishtlindjet erdhën! Këto 10 fustane do ishin zgjedhje ideale për festat

Le t’ju urojmë gëzuar festat e fundvitit, sepse dritat e pemës i ndezëm dhe Krishtlindjet janë shumë pranë. Nata e Krishtlindjeve është magjike dhe...

Po martoheni në dimër? Ja disa fustane të mahnitshëm për nuset!

Kur vajzat martohen, zgjedhja më e vështirë është fustani i nusërisë. Kjo gjë është mëse normale, sepse është dita e tyre më e lumtur...

20 fustane që mund t’i vishni në punë dhe në dasma

Dritare.net e di që ju vajzat gjithmonë blini 100 fustane dhe i vishni nga një herë, sepse një fustan që blini për dasmë, nuk...

Ja si të kombinoni fustanet edhe në ditë të ftohta!

Është shumë keq kur blen një fustan, e vesh njëherë, pastaj të mbetet në gardërobë, sepse vera zgjat pak dhe i ftohti vjen shpejt. ...

10 fustanet që duhet t’i vishni në tetor

Bashkë me vjeshtën vijnë edhe modelet e fundit të veshjeve. Industria e modës, në çdo sezon, është gati të sjellë stilet e fundit. Dritare.net...

Fustane të lirshme që do ju bëjnë të dukeni gjithmonë bukur

Nuk ka rëndësi sesa fustane kemi në gardërobë, ne vajzat gjithmonë do e kemi patjetër në mangët. Fustanet janë ajo lloj veshje që nuk...

Foto/ 12 fustane vjeshte që nuk do nguroni t’i blini

Dritare.net ju sjell trendet e fundit të modës, dhe këtë herë ka zgjedhur t’ju njoh me fustanet e vjeshtës. Janë të thjeshtë, praktikë dhe mjaft...

Unikë dhe të përsosur, shikoni fustanet e nusërisë së Chiara Ferragnit!

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni,  këtë fundjavë i dha fund beqarisë duke u martuar me këngëtarin Fedez. Të dy janë prindër të Leos,...