23:01 - 21 Mars, 2019

Etiketim: furre

7 gabime që ju bëni me furrën e gatimit

Furra është një nga elektro-shtëpiaket që do një përkujdese të veçantë në përdorim. Kjo është arsyeja pse dritare.net ju sjell disa gjëra që ju...

Nga Lushnja në Amerikë, historia e bukur e pastiçierit shqiptar

Ka plot shqiptarë që kanë emigruar dhe që kanë ndërtuar jetën e tyre jashtë vendit. Të jesh emigrant dhe të futesh në tregun e...

Sekreti i gjyshes/ Shtoni vetëm 1 lugë gjelle nga ky përbërës...

Patateve të pjekura vështirë t’u rezistosh. Janë një ushqim shumë energjik i cili duhet të zëvendësojë karbohidratet e tjera (bukë ose makarona). Kur ato...