16:47 - 11 Dhjetor, 2018

Etiketim: fero roza lati

Komentuesi: Më kanë thënë se të q** Fero. Roza Lati: Ja...

Moderatorja Roza Lati ka habitur në një video live, në të cilën është provokuar nga fansat dhe nuk ka hezituar që përgjigjet e saj...