11:29 - 22 Mars, 2019

Etiketim: FAFA Resort

Videreportazh/ Mos e beso po deshe, ky resort është në Kavajë!

Mos u habisni, kur të shikoni këto pamje. Vetëm shijojini!   Ka një Shqipëri tjetër, që nuk bërtet, nuk ankohet, vetëm përmirësohet.   Kompleksi Fafa është parajsa e...

Resorti i të huajve, Durrës/ 2017 është e polakëve, 2018 është...

Nga Dritare.net Prej vitesh shqiptarët udhëtojnë me mijëra milje për të prekur detin dhe plazhet e Turqisë dhe Greqisë. Tashmë nuk keni pse stërmundoheni, sepse...